Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.

Zodiakalni partnerzy

Pan Ryba i Pani Rak

Ciepło domowe, macierzyńskość, uczuciowość. Oto czego spodziewa się znaleźć w małżeństwie pan Ryba. Można powiedzieć, że pod tym względem pani Rak będzie dla Ryby ideałem.

Rzadko widuje się sprzeczki lub nieporozumienia u osób o tak subtelnej uczuciowości, jaka cechuje Raka i Rybę. Oboje pragną mieć przytulne mieszkanie, dzieci kochane i wieść życie spokojne, pogodne, bez niespodzianek.

Nie ulega wątpliwości, że te dwa znaki harmonizują ze sobą wspaniale. Profesor Jung ocenia tę parę na 5 punktów, co jest zgodne z poglądami innych znawców tego zagadnienia.

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

enfrdeitptrues

Jowisz w II

Rozmach, gest, szerokie plany – pieniądz jest tu uwielbiany.
Ale kątów złych znamiona – nieraz dają fanfarona.

Na podstawie książki Leszka Szumana - Wesoły Horoskop

 

Jeśli Jowisz znajdzie się w drugim domu Właściciel horoskopu będzie bogaty i inteligentny...

Coś co WłH przepowie zdarzy się na pewno. W 16 rok życia WłH ucieszy się finansowymi zyskami i pomyślnością w przedsięwzięciach związanych z rolnictwem. WłH będzie bardzo potężny. Jeśli Jowisz jest w jego własnym znaku (Strzelcu albo Rybach) lub w znaku podniesienia, WłH będzie dobrze prosperował i z pewnością będzie bogaty. Jeśli Jowisz jest umieszczony w diagramie wraz ze szkodliwymi planetami będą występowały przeszkody w edukacji i możliwe, że WłH stanie się złodziejem, kłamcą i będzie wulgarnie się wyrażał. Jeśli Jowisz będzie w znaku osłabienia i zrzeszy się z szkodliwymi, WłH będzie niemoralnym pijakiem. WłH zniszczy rodzinę i zwiąże się z żonami innych lecz będzie bezdzietny.

Jowisz w drugim da w życiu finansową pomyślność wcześnie. Drugi dom też oznacza edukację i Jowisz zrzeszony z niekorzystnymi spowoduje przeszkody w nauce. Drugi dom też oznacza mowę i rodzinę. Jowisz jest sygnifikatorem dzieci. Jeśli będzie dotknięty albo będzie w znaku osłabienia nie pobłogosławi narodzinami potomka. Jeśli Jowisz będzie w Strzelcu, ASC będzie Skorpion i Jowisz będzie w 2 domu jako pan 2 i 5 domu. Jeśli Jowisz będzie w Rybach, ASC będzie Wodnik i Jowisz będzie 2 jako pan 2 i 11 domu. Jeśli Jowisz będzie w Raku (jego znaku podniesienia), ASC będą Bliźnięta i będzie 2 jako pan 7 i 10 domu. Takie układy dają początek potężnym yogom Dhana. Ponieważ Panna wschodząca też będzie bardzo korzystna w domu 2.
0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo