Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

Zodiakalni partnerzy

Pan Waga i Pani Panna

Harmonia między panem Wagą a dziewczyną ze znaku Panny jest słaba. Niewiele między nimi atrakcyjności seksualnej, będącej niezmiernie ważnym czynnikiem w małżeństwie.

Dla gorącej i namiętnej Wagi jest Panna może nieco za chłodna. Panna znów ma mało zrozumienia dla trochę beztroskiego towarzysza z Wagi.

Liczne problemy, na które Waga wzrusza ramionami, rozsądna Panna traktuje z nadmierną powagą. Z takiego ułożenia wzajemnych stosunków wynikają jednak konflikty, które same w sobie mało ważne, psują wzajemną harmonię obojga partnerów.

Profesor Jung przyznaje temu związkowi tylko 2 punkty.

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

enfrdeitptrues

Jowisz w V

Wychowawcze uzdolnienia – często warte podkreślenia.
Zaś u kobiet kupa dzieci – radość albo smutek wznieci.

Na podstawie książki Leszka Szumana - Wesoły Horoskop

 

Jeśli Jowisz będzie w piątym domu, WłH będzie bardzo inteligentny, będzie posiadał duże oczy, będzie wspaniałym rozmówcą, pełnym sławy, nakarmi wielu ludzi, posiada miłość w rodzinie a w 18 roku życia staje się dowódcą armii...

WłH też będzie miał odpowiednią liczbę dzieci, które będą dobrze prosperować. Jeśli pan 5 jest silny i równocześnie znajdzie się w domu szkodliwym albo nieprzyjacielskim albo Jowisz jest w znaku osłabienia, nastąpi strata dzieci albo WłH będzie miał tylko jedno dziecko. WłH jest bogaty ale cierpi z powodu straty bogactwa przez karę narzuconą przez króla (rząd). Jeśli Jowisz będzie złączony z Rahu albo Ketu, WłH cierpi przez stratę dzieci ale nie zdarzy się to jeśli Jowisz jest aspektowany przez korzystne.

Jeśli pan 5 jest silny WłH będzie bogaty. Jeśli pan 5 jest słaby przez niekorzystną pozycję albo znajdzie się w domu wroga albo w znaku osłabienia, WłH cierpi przez stratę dzieci albo ma tylko jednego syna i traci bogactwo przez kary narzucone przez rząd. Złe skutki nie wystąpią jeśli będzie widoczny aspekt korzystnej na Jowisza. Jeśli Jowisz będzie we własnym znaku Strzelca, ASC będzie Lew i będzie panem 5 w domu 5 (bardzo mały zły skutek). Jeśli Jowisz będzie w Rybach, ASC będzie Skorpion i będzie 5 jako pan 2 i 5. Jeśli Jowisz będzie w Raku (jego znaku podniesienia), ASC będą Ryby i będzie 5 jako wychwalony pan wschodzącego i 10. To są bardzo potężne i korzystne układy i znacznie zwiększają dobre skutki.
0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo