Odwiedza nas 140 gości oraz 0 użytkowników.

Zodiakalni partnerzy

Pan Skorpion i Pani Byk

Te dwa znaki mogą do pewnego stopnia liczyć na zgodne współżycie. Punktami niezgody będą: zaborczość, upór i zazdrość pani Byk. Jej dużych zalet domowych pan Skorpion nie potrafi docenić należycie.

Ponieważ wspólnota duchowa jest prawie żadna, łatwo z czasem o ochłodzenie się wzajemnych stosunków między obojgiem. Profesor Jung przyznaje tej parze 3 punkty.

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

enfrdeitptrues

Jowisz w VI

Komu Jowisz straż tu trzyma – tego słabość się nie ima.
Lecz gdy świecą złe aspekty – żółć – wątroba ma defekty.

Na podstawie książki Leszka Szumana - Wesoły Horoskop

 

Jeśli Jowisz będzie wraz z korzystną w tym domu sprawi, że Właściciel będzie wolny od chorób. Jeśli będzie złączony ze szkodliwymi albo będzie w domu szkodliwej planety, cierpi na reumatyzm albo choroby z powodu zimna. Jeśli Jowisz będzie w znaku Saturna (Koziorożcu albo Wodniku) w towarzystwie Rahu albo Ketu WłH cierpi na choroby najgorszego typu. Jeśli Jowisz będzie w szóstym domu (dusthana) i jeśli Jowisz będzie tam jako pan pomyślnego domu, znaczenia tego domu będą dotknięte. WłH będzie leniwy, upokorzony, interesuje się recytacją mantr i jest zdolny.

WłH opisany w Saravali jest sławny ale upokarza innych, jest leniwy, zyskuje imię i sławę dzięki żonie i cierpi na choroby żołądka (nadkwasota). WłH w Chamatkar Chintamani zniszczy wrogów, osiągnie szczęście dzięki żonie. Wujek ze strony matki może być przyczyną strapień. WłH zawsze będzie chorowity. Jego matka będzie chorowita.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo