Odwiedza nas 83 gości oraz 0 użytkowników.

Zodiakalni partnerzy

Pan Byk i Pani Waga

Seksualnie odpowiadają sobie oboje nieźle. Dla pana Byka, trzeźwego kalkulatora, nastawionego do życia realistycznie, bywa Waga nieraz trochę płocha, lecz nie są to problemy na miarę światową i kochający Byk powinien wykazywać zrozumienie dla uroczej i czarującej partnerki. Waga ma dużo zalet towarzyskich i na tej drodze może być mężowi z Byka pomocną. Potrafi mu intuicyjnie dobrze doradzić w niektórych sytuacjach niejasnych lub trudnych. Jej umiejętność właściwego postępowania z ludźmi jest zadziwiająca, więc i współżycie nie jest z panią Wagą trudne. Należy to docenić, a nie tylko łaskawie przyjmować. Profesor Jung przyznaje temu związkowi tylko 2 punkty. Stanowczo za mało.

 

enfrdeitptrues

Mars w X

Często w polu tym się zdarza – że Mars robi z nas lekarza.
Przy kwadratach ma niektóry skłonności do dyktatury.

Leszek Szuman - Wesoły Horoskop

 

Jeśli pan dziesiątego będzie silny bracia będą długowieczni. Właściciel horoskopu będzie szczególnie szczęśliwy i prosperujący, zainteresuje się medytacją i będzie oddany nauczycielowi.

Jeśli Mars będzie wraz ze szkodliwymi planetami, wystąpią problemy w profesji lub karierze. Jeśli zrzeszy się z korzystną albo będzie w domu korzystnej nastąpi pomyślność w przedsięwzięciach.

WłH jest sławny i szanowany i zaczyna zarabianie w 18 roku życia. WłH ma mocne ciało i jest dobrze sytuowany w każdym aspekcie życia jednak możliwe, że wkradnie się w niego mentalność złodzieja. Jeśli Mars będzie złączony ze szkodliwym planetami albo będzie w domu szkodliwej, życie WłH będzie pełne problemów i będzie pozwalał sobie na grzeszne czyny. Jeśli Mars jest złączony z panem 9 albo 10 WłH będzie królem albo spadkobiercą o nienaruszalnym statusie. Jeśli Mars będzie złączony z Jowiszem WłH posiada pojazdy i jest pełny sławy. WłH też będzie posiadał ziemie.

Mars odda dobre skutki 10 ponieważ sprowadza kierunkową siłę na ten dom. Niedomagania są zrealizowane tylko kiedy Mars jest złączony albo aspektowany przez szkodliwe albo władca złego domu rzuca spojrzenie. Jeśli Mars będzie w swoim znaku (Baranie albo Skorpionie) będzie 10 jako pan 10 dając początek potężnej Rajayodze. To sam zdarzy się, jeśli Mars będzie w Byku (Lwie ASC albo w Strzelcu (Ryby ASC), ponieważ wtedy będzie 10 jako pan 9.

Jeśli Mars jest 10 będzie w kendra do ASC. Jeśli posiada znak albo znajduje się w znaku podniesienia, joga Ruchaka też będzie utworzona. Jeśli pan 10 jest silny bracia będą długowieczni. Chociaż dziesiąty dom nie ma znaczenia - bracia, Mars jest sygnifikatorem (karaka) braci i to na tej podstawie powyższy skutek został opisany.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo