Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.

Zodiakalni partnerzy

Pan Lew i Pani Bliźniak

Oba typy mają pewne cechy wzajemnie sobie odpowiadające, jak: towarzyskość, rozmowność, uprzejmość, wesołość i łatwe kontakty z ludźmi. Niestety, w dziedzinie życia seksualnego istnieją między nimi różnice na ogół sprzeczne. Bliźniaczka niejeden flirt rada by przegadać. Lew natomiast pełen temperamentu i gorącego uczucia, zbliża się do kobiety z jasno określonymi zamierzeniami i pragnie napotkać wzajemność szczerą, prawdziwą, nie wymuszoną.

Lew to okaz zdrowia, seksualnie pobudliwy i dość trudny do wyczerpania. Miłym, kokieteryjnym uśmiechem partnerki nie zadowoli się. Tylko wyjątkowe typy Bliźniaczek odbiegają od tego schematu.

Profesor Jung nie jest zdecydowany ile tej parze przyznać punktów.

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

enfrdeitptrues

Mars w XI

Wśród przyjaciół Mars rej wodzi – rozkazuje i dowodzi .
Dysharmonia da rozdźwięki – bo nie każdy chce jeść z ręki.

Leszek Szuman - Wesoły Horoskop

 

Jeśli Mars będzie złączony z władcą ll domu Właściciel Horoskopu będzie królem. Jeśli Mars będzie złączony z dwiema korzystnymi planetami WłH posiada duże królestwo a jego brat wspaniale prosperuje.

Jedenasty dom jest domem Upachaya, gdzie niekorzystna potrafi dać dobre rezultaty. Mars też da bardzo wiele skutków jeśli będzie w domu ll w jego własnym znaku. Lepsze skutki będą zrealizowane jeśli Mars będzie w jego znaku podniesienia (Koziorożcu). W Rybach Mars będzie w ll jako władca 2 i 9, dając początek bardzo potężnej Dhanayodze.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo