Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

Zodiakalni partnerzy

Pan Skorpion i Pani Ryba

Te dwa tak odmienne od siebie typy są zdolne do harmonijnego współżycia. Główną więzią łączącą ich jest uczuciowość i życie seksualne.

Na niektóre cechy Rybki, uważane często za mankamenty, pan Skorpion w ogóle nie zwraca uwagi. Ona zaś nie przejmuje się jego pozorną chropowatością i zgryźliwością.

Pan Skorpion chętnie obejrzy się za ładną buzią, nie będzie ta jednak niebezpieczne dla Rybki, jeżeli potrafi ona być dla niego pełnowartościową partnerką.

Pan Skorpion w głębi duszy traktuje głupców z pogardą. Rybce wybaczy takie braki. Jest zdania, że największą zaletą jest umieć być kobietą. Kto wie, czy w tych nieco prymitywnych i dziś niemodnych poglądach nie tkwi tajemnica szczęścia małżeńskiego, które dziś jest na gwałt poszukiwane.

5 punktów od profesora Carla Gustawa Junga.

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

enfrdeitptrues

Saturn w X

Choć kariera błyskotliwa – często koniec smutny bywa.
Korzystając z losu darów – niejednemu brak umiaru.

Na podstawie książki Leszka Szumana - Wesoły Horoskop

 

Jeżeli Saturn jest w dziesiątym domu Właściciel Horoskopu wykąpie się w Gangesie w 25 roku życia. Skąpy, ognistej konstytucji cielesnej. Jeżeli Saturn jest złączony z niekorzystnymi na drodze jego profesjonalnej kariery będą wyrastać przeszkody. Pomyślność w przedsięwzięciach wróży Saturn związany z korzystnymi planetami.

Saturn da życzliwe skutki w następujących układach:

  • Kiedy Baran lub Byk znajdą się na ASC, Saturn będzie wtedy we własnym znaku - w dziesiątym jako władca 10 i 11 lub 9 i 10 kolejno.
  • Z władcą 9 w 10 i władcą 10 w 10, bardzo potężna Rajayoga obdarzy WłH, sławą, bogactwem i honorami
  • Dla Ascendentu w Wadze, Saturn będzie w 10 jako władca 4 i 5, tworząc potężną Dhana yogę.
  • Dla Ascendentu w Koziorożcu, Saturn będzie w dziesiątym w wywyższeniu jako władca ASC i 2, tworząc Radża Yogę.
  • ASC w Wodniku, Saturn będzie w 10 jako władca ASC, w dziesiątym domu, Saturn będzie w Kendra do ASC. Jego pozycja we własnym znaku lub w podniesieniu tworzy Sasa Yogę.

Brihat Jataka mówi, że osoba będzie szczęśliwa i potężna.
Właściciel Horoskopu z Phaldeepika jest królem lub służy królowi i jest niezmiernie bogaty, sławny i odważny; interesuje się rolnictwem.
Właściciel horoskopu z Saravali będzie bogaty, uczony, zostaje ministrem lub jego zastępcą lub sołtysem, burmistrzem itp.
Chamatkar Chintamani - WłH traci rodziców w dzieciństwie. Będzie pozwalał sobie na grzeszne czyny. Upokorzy  wrogów. Będzie biedny.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo