Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.

Zodiakalni partnerzy

Pan Strzelec i Pani Byk

Te dwa znaki mają ze sobą niewiele wspólnego.

Zaborczość i pewna arbitralność pani Byk łatwo wyprowadza z równowagi pana Strzelca, przesadnie wrażliwego na wszelkiego rodzaju skrępowania.

Strzelec stawia na pierwszym miejscu problemy zawodowe. Upór obojga bywa powodem nieporozumień. Oczywiście, w tym wypadku napotyka się i na wyjątki. Dowodem tego jest klasyfikacja profesora Junga, przyznająca dla tego związku 2 punkty.

Przypuszczalne dysonanse między partnerami występują dopiero w latach późniejszych.

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

enfrdeitptrues

Saturn w XII

Wielu czuje magle mrowie – kiedy grożą mu wrogowie.
Szanse z życiu niepokaźne – nieraz zdrowie niewyraźne.

Na podstawie książki Leszka Szumana - Wesoły Horoskop

 

Jeżeli Saturn znajdzie się w horoskopie w dwunastym domu, Właściciel takiego układu może stać się grzeszny. Jeżeli Saturn jest złączony z niekorzystnymi WłH ma wadę wzroku lub choroby oczu. Jeżeli jest złączony z korzystnymi WłH jest szczęśliwy, ma dobry wzrok i jego życie zakończy się sukcesem, jeżeli jest złączony z niekorzystnymi odwrotnie. Wydaje pieniądze bezmyślnie lub jest biedny.

Dom 12 jest domem niekorzystnym i jeżeli Saturn będzie tam jako władca pomyślnego znaku, dobre znaczenia tego domu niekorzystnie będą dotknięte. Bardzo korzystne skutki spowoduje Saturn w 12 jako władca 12, 6 lub 8 domu.

Brihat Jataka mówi, że WłH zdegraduje się. Phaldeepika - będzie bezwstydny, biedny, bezdzietny i głupi i jakaś część ciała WłH będzie zdeformowana. Saravali - będzie grzeszny, plotkarz, zbyt pewny siebie, psotny i niepokorny, miewa częste wydatki.
Chamatkar Chintamani - WłH jest bezwstydny i ma słaby wzrok lub jego wadę. Będzie szczęśliwy i często udaje się w dalekie podróże. Jeżeli Saturn będzie w 12 jako władca ASC, WłH zniszczy wrogów.

Wszystkie opinie śastr potwierdzają, że Saturn w dwunastym domu nie daje korzystnych skutków.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo