Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.

Zodiakalni partnerzy

Pan Bliźniak i Pani Skorpion

Panna Skorpion to domatorka, do życia podchodzi jednak zbyt poważnie. Bliźniak to trochę lekkoduch, lubi życie towarzyskie, nowe twarze, nowe sytuacje. Wywołuje to często zazdrość partnerki. Niesłusznie. Pani Skorpion lubi rządzić w rodzinie i w swym działaniu jest zdecydowana.

Bliźniak to człowiek nastrojów, ona gorąca i namiętna. Problemy seksualne są u niej na pierwszym miejscu. Współżycie obojga będzie trudne i skomplikowane. Będzie je cechować brak wzajemnego zrozumienia. Profesor Jung przyznaje tej parze 2 punkty. Chyba za dużo.

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

enfrdeitptrues

Antar Dasa Wenus w Dasa Saturna

 • Efekty takie jak małżeństwo, narodziny syna, zysk, bogactwo, zdrowie, pomyślność w rodzinie, zdobycie królestwa, zadowolenie przez względy króla, honory, zysk, nabywanie ozdób, ubrań, pojazdów i innych pożądanych przedmiotów to skutki Antar Dasha Śukra w Dasha Śani, jeżeli Śukra jest w:

 1. Kendra

 2. Trikona

 3. Labh

 4. złączona lub otrzymująca Drishti od benefików

 • Jeżeli podczas okresu Antar Dasha Śukra Guru jest życzliwy w tranzycie, będzie świt losu i wzrost bogactwa. Jeżeli Śani będzie życzliwy w tranzycie spowoduje Raja Yogę lub osiągnięcie Yog Triya Siddhi.

 • Strata żony, pozycji, umysłowa agonia, kłótnie, złe relacje itd.. to skutki, Śukra:

 1. w upadku w Raśi

 2. spalona

 3. w Ari

 4. Randhr

 5. Vyaya

 • Spełnienie ambicji przez względy króla, dobroczynność, religijne obrządki, zainteresowanie nauką Shastras, komponowanie poematów, zainteresowanie Vedantą itd, słuchanie Puran, szczęście dzięki żonie i dzieciom to skutki Śukra w Dharm, Labh lub Kendra od władcy Dasha.

 • Problemy z oczami, gorączka, utrata dobrego zachowania, problemy z zębami, choroby serca, ból w rękach, niebezpieczeństwo utonięcia lub upadku z drzewa, antagonizm w relacjach z urzędnikami rządu i braćmi, to pochodne pozycji Śukr w 6., 8. lub 12. od władcy Dasha.

 • Cielesne problemy ukaże Śukra jako władca Dhan lub Yuvati.

Odzyskanie zadowolenia i dobrego zdrowia przez względy Bogini Durgi to ofiary dobroczynne.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo