Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.

Zodiakalni partnerzy

Pan Wodnik i Pani Rak

Pani Rak to typ trochę boleściwy, ofiarny, łagodny, całkowicie oddany rodzinie. Chętnie matkuje mężowi i dzieciom. Będzie odpowiednią żoną dla większości męskich, zodiakalnych typów.

Na nerwowego i często psychicznie niespokojnego Wodnika działa pani Rak kojąco. Lecz uwaga! Nadmiar uczuciowego matkowania może pana Wodnika zdenerwować.

Do oryginalnych niespodzianek i wystąpień Wodnika może się dobroduszna pani Rak łatwo przyzwyczaić. Wiadomo to z licznych przykładów. Profesor Jung przyznaje tej parze tylko 3 punkty. Może obawia się, czy aby nadmiar zalet pani Rak Wodnikowi z czasem się nie znudzi?

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

enfrdeitptrues

Antar Dasa Słońca w Dasa Saturna

  • Dobre relacje z pracodawcą, pomyślność w rodzinie, szczęście dzięki dzieciom, zyski, podróże, kupno pojazdów itd, to skutki Antar Dasha Surya w Dasha Śani, jeżeli Surya jest w:

  1. podniesieniu

  2. własnym Raśi

  3. związany z władcą Dharm

  4. Kendra

  5. Trikona

  6. złączony lub otrzymujący Drishti od benefików

  • Choroba serca, zniesławienie, strata pozycji, umysłowa agonia, oddzielenie od krewnych, przeszkody w przedsięwzięciach, gorączka, lęki, strata krewnych, strata przedmiotów, to skutki pozycji Surya w Randhr lub Vyaya lub, jeżeli Surya jest w 8. lub 12. od władcy Dasha.

  • Fizyczne strapienie, jeżeli Surya jest władcą Dhan lub Yuvati.

Wielbienie Surya jest środkiem przeciwdziałającym złym efektom.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo