Odwiedza nas 72 gości oraz 0 użytkowników.

Zodiakalni partnerzy

Pan Byk i Pani Strzelec

Dobór seksualny między obojgiem uchodzi za harmonijny, lecz na dość beztroską i swobodną partnerkę z Łucznika pan Byk często patrzy podejrzliwym okiem. Czyni to niesłusznie, bo rzadko która z Łuczniczek jest latawcem. Łuczniczka bywa nieco skrępowana arbitralnością partnera ze znaku Byka. Nieraz zdarza się jednak żona ze znaku Łucznika niezbyt gospodarna, co nie może przypaść do gustu jej partnerowi. Ogólnie biorąc, związki jak ten rzadko bywają szczęśliwe. Profesor Jung jest podobnego zdania, przyznając tej parze 2 punkty.

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

enfrdeitptrues

Antar Dasa Księżyca w Dasa Saturna

 • Efekty, takie jak: zyski, podróże, zakup pojazdów, ubrań, ozdób, poprawa losu i zadowolenie, troska o braci, szczęście zarówno matczyne i ojcowskie, wzrost bogactwa itd, to skutki Antar Dasha Candr w Dasha Śani, jeżeli Candr jest w:

 1. pełni

 2. podniesieniu

 3. własnym Raśi

 4. Kendra

 5. Trikona

 6. 11. od władcy Dasha

 7. otrzymuje Drishti od benefików

 • Wielkie strapienie, oburzenie, oddzielenie od rodziców, choroby dzieci, straty w interesie, nieregularne posiłki, leczenie, jeżeli Candr:

 1. zanika

 2. jest złączony, lub otrzymuje Drishti od malefików

 3. znajduje się w upadku w Raśi

 4. w szkodliwym Navańś

 5. znajduje się w Raśi szkodliwego Grah

 • Wystąpią dobre efekty i zysk bogactwa w początku Antar Dasha.

 • Zadowolenie podróże, zakup pojazdów, ubrań, szczęście dzięki krewnym, szczęścia dzięki rodzicom, żonie, pracodawcy itd to skutki Candr:

 1. w Kendra

 2. w Trikona

 3. w 11. od władcy Dasha

 • Efekty takie jak: senność, letarg, strata pozycji, strata zadowolenia, wzrost liczby wrogów, wrogość między Właścicielem Horoskopu a krewnymi, to skutki Candr w słabej pozycji, w 6., 8. lub 12. od władcy Dasha.

 • Letarg i fizyczne strapienia nastąpią, jeżeli Candr będzie w Dhanu lub jest władcą Yuvati.

Zaradcze środki, by otrzymać ulgę od powyższych złych efektów i wzmocnienie długowieczności to Havan i oblacje z Ghi, ryżu, zmieszanego z twarogiem, dobroczynność.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo