Odwiedza nas 111 gości oraz 0 użytkowników.

Zodiakalni partnerzy

Pan Skorpion i Pani Strzelec

Oboje mają odrębne poglądy na pewne dziedziny życia. Nieco pruderyjną pannę Łucznik gorszą niektóre rzeczy, z których ważności pan Skorpion sobie kpi.

Pani Strzelec nie lubi być tyranizowana, do czego znów Skorpion miewa skłonności. Ona nie daje na ogół powodów do zazdrości, lecz ich psychiczne powinowactwo jest raczej słabe.

Pan Skorpion ma dużo zrozumienia dla różnych ludzkich słabostek. Przesadnie skromna Strzelec na dłuższą metę pana Skorpiona zirytuje.

Profesor Jung przyznaje tej parze tylko 2 punkty.

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

enfrdeitptrues

Antar Dasa Rahu w Dasa Saturna

  • Kłótnie, umysłowa agonia, fizyczne strapienie, antagonizm między właścicielem horoskopu z synami, niebezpieczeństwo chorób, niepotrzebne wydatki, niezgoda, niebezpieczeństwo przez rząd, podróże do obcych, strata domu i ziemi , to skutki Antar Dasha Rahu w Dasha Śani, jeżeli Rahu nie znajduje się w podniesieniu lub innej pomyślnej pozycji.

  • Zadowolenie, zysk, bogactwo, wzrost produkcji rolniczej, oddanie bóstwom i Braminom, pielgrzymki do świętych miejsc, wzrost bogactwa, pomyślność w rodzinie to skutki w początku Antar Dasha, jeżeli Rahu będzie:

  1. związany z władcą Lagna lub Yog Karak Grah

  2. Rahu jest w podniesieniu

  3. we własnym Raśi

  4. w Kendra

  5. Labh od Lagn lub od władcy Dasha

  • Serdeczne relacje z królem i szczęście od przyjaciół w środkowej części Antar Dasha.

  • Nabywanie słoni, bogactwa i chluba, serdeczne relacje z królem, zysk wartościowych ubrań, to skutki pozycji Rahu w Kanya, Kark, Vrishabh, Meen lub Dhanu.

Strapienie wskazuje Rahu w Dhan lub jako władca Yuvati.Środki zaradcze aby otrzymać ulgę od powyższych złych efektów to Mrityunjaya Japa i dobroczynność.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo