Odwiedza nas 72 gości oraz 0 użytkowników.

Zodiakalni partnerzy

Pan Strzelec i Pani Strzelec

Chociaż w zasadzie związki między przedstawicielami tego samego znaku nie są często szczęśliwe, Strzelcy stanowią wypadek wyjątkowy.

Są dla siebie wspaniałymi towarzyszami. Harmonie między obojgiem widoczne są w każdej dziedzinie pod każdym względem. Nawet kiedy z czasem, na skutek nadmiernego podobieństwa charakterów i usposobień, atrakcyjność seksualna obojga zejdzie na plan dalszy, parę Strzelców zawsze będzie wiązała szczera i gorąca przyjaźń.

Profesor Jung daje temu związkowi aż 5,5 punktów. Jest to najwyższa punktacja spośród stu czterdziestu czterech możliwości (12X12).

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

enfrdeitptrues

Saturn w VIII

Oświetlony należycie – Saturn daje długie życie.
Lecz gdy widać przeciwności – gnębią nas dolegliwości.

Na podstawie książki Leszka Szumana - Wesoły Horoskop

 

Pozycja Saturna w ósmym domu wróży Właścicielowi Horoskopu z takim układem wiek ok. 75 lat. WłH jest biedny, ma zażyłość z kobietami niższej kasty i zarabia służąc innym. Jeżeli Saturn jest we własnym znaku lub w znaku podniesienia WłH będzie żył więcej niż 75 lat. Jeżeli władca 8 domu jest w domu wroga lub w upadku WłH będzie krótko żył,  z trudnością zdobywa pieniądze i bywa, że musi głodować. Za wyjątkiem długowieczności Saturn w 8 domu daje tylko złe efekty. Właściciela horoskopu dotyka ubóstwo ponieważ Saturn dotyka  drugi dom przez aspekt.

Bhavartha Ratnakar mówi, że Saturn w 8 domu świadczy o tym, że WłH krótko będzie żył, jeżeli władca 8 znajdzie się z Ketu na ASC. Brihat Jataka ukazuje WłH, który nie posiada wielu dzieci i cierpi na choroby wzroku. Właściciel horoskopu z Phaldeepika jest nieczysty, cierpi na hemoroidy, jest biedny, posiada sadystyczne skłonności i ciągle brakuje mu jedzenia. Właściciel horoskopu w Saravali cierpi na hemoroidy, krótko żyje i nie odnosi sukcesu w żadnym przedsięwzięciu. Chamatkar Chintamani - traci bogactwa, nie posiada przyjaciół lub wszystkich ich traci, jest chorowity i źle wychowany.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo