Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.

Zodiakalni partnerzy

Pan Rak i Pani Panna

Droga pana Raka do serca dziewczyny ze znaku Panny jest dość wyboista. Jej zewnętrzny chłód, rezerwa i brak kokieterii mogą pana Raka łatwo speszyć i zniechęcić. Należy więc podkreślić, że dziewczyna z Panny ma liczne, szczególnie dla Raka atrakcyjne zalety, chociaż nie są one ani efektowne, ani błyskotliwe. Nie rzucają się w oczy, ale przy bliższym poznaniu się, pan Rak potrafi wspaniale ocenić cechy Panny.

Panna jest pod każdym względem dzielna, można na nią liczyć, można na niej polegać. Ani jedno, ani drugie nie ma w sobie nic z charakteru lekkoducha. Oboje do życia podchodzą poważnie, zawsze biorą pod uwagę względy partnera. Przy bliższym poznaniu zaś okaże się, że i temperamentem oboje sobie nieźle odpowiadają. Jeżeli chodzi o problemy rodzinno-domowe, to ich zainteresowania zbiegają się i na tej płaszczyźnie będzie się głównie opierało ich wzajemne zrozumienie.

Oboje delikatni i ustępliwi, wierni sobie domatorzy, pozbawieni wygórowanych pretensji do życia. Zgoda, harmonia i spokój będą dewizą ich wspólnego życia. Profesor Jung jest zdania, że parze tej należy się najwyższa punktacja, czyli piątka. Chyba w zasadzie ma rację.

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

enfrdeitptrues

Merkury w XII

Tajemnice i sekrety – myślom lubią dać podniety.
To, co jawne, wszystkim znane – bywa bowiem oklepane.

Leszek Szuman Wesoły Horoskop

 

 

Jeżeli Merkury zajmie tą pozycję Właściciel horoskopu będzie uczony, lubi rozdawać rzeczy innym...

Jeśli Merkury będzie złączony z niekorzystną WłH posiada niestały umysł i doświadaza uczucia goryczy w następstwie działań związanych z królem.

Jeśli Merkury będzie złączony z korzystnymi WłH ponosi wydatki na religijne ofiary i ma słabe wykształcenie.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo