Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.

Zodiakalni partnerzy

Pan Baran i Pani Lew

Spośród wszystkich dwunastu typów zodiakalnych panna Lew jest dla pana Barana najodpowiedniejszą partnerką.

Dysharmonie między nimi spotyka się bardzo rzadko, niestety jest to nieuchwytne w schematycznym horoskopie porównawczym.
Oboje mają podobne temperamenty, są pełni radości życia i optymizmu. Gospodarność pani Lew i jej maniery wielkiej damy imponują Baranowi, a jej wyrozumiałość w drobnostkach cieszy.

Sposób, w jaki pan Baran ubiega się o rękę panny Lew jest tak aktywny, dynamiczny, oszałamiający i zdecydowany, że panna Lew nieraz zapomina o tym, że właściwie może by wolała męża bardziej zamożnego i na wyższym stanowisku. Na szczęście pan Baran jest chętny i zaradny w gospodarstwie domowym. Chętnie zakasuje rękawy, co pani Lew sobie ceni, przyglądając się z przyjemnością jak ktoś w domu za nią coś robi. Profesor Jung przyznaje tej parze aż 5 punktów.

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

enfrdeitptrues

Wenus w I

Wenus mila i pogodna – bywa próżna i wygodna.
Jedna w zmysłach celu szuka – drugą znów zajmuje sztuka.

Leszek Szuman - Wesoły Horoskop

 

Jeśli Wenus będzie w pierwszym domu (wschodzącym znaku - Lagna) Właściciel horoskopu będzie biegły w matematyce. Będzie kochany przez żonę, uwielbia ozdoby, modne, piękne ubrania. Jest lubiany przez kobiety, bogaty i jest uczony. Jeśli Wenus będzie wraz z korzystnymi, Właściciel horoskopu będzie miał ciało świecące jak złoto i nosił będzie na nim wiele ozdób.

Jeśli Wenus będzie złączona lub aspektowana przez szkodliwe albo będzie w znaku osłabienia (Panna), Właściciel horoskopu będzie złodziejem i oszustem, będzie cierpiał na reumatyczne i śluzowe choroby. Jeśli władca pierwszego będzie złączony z Rahu Właściciel horoskopu cierpi na choroby związane z elementem wody. Jeśli Wenus jest w ASC a czwarty dom jest zajęty przez korzystną, Właściciel horoskopu będzie posiadał słonie (pojazdy) i cieszy się wielką pomyślnością. Jeśli Wenus będzie w jego własnym znaku (Byku lub Wadze) Właściciel horoskopu cieszy się wpływem yogi Maharadży (wielkim imieniem, sławą i bogactwem). Jeśli Wenus jest władcą ósmego, szóstego albo dwunastego domu albo jest słaba, Właściciel horoskopu będzie miał dwie żony, jego los będzie się zmieniał.

Skutki są logiczne i związane z sygnifikacjami Wenus oraz pierwszego domu. Jeśli Wenus jest władcą 6, 8 albo 12 domu, Właściciel horoskopu cierpi na złe skutki. Skutki mogą zostać zmniejszone, jeśli Wenus jest w ASC, jako władca 12 domu. Także kiedy Wenus włada 8 albo 6 domem. Kiedy będzie władała 8 albo szóstym domem, którego władca będzie w pierwszym domu, w jego własnym znaku Wadze albo Byku skutki w jego własnym znaku zwyciężą przez skutki z ósmego albo szóstego domu. Jeśli Wenus będzie w jego własnym znaku (Byku albo Wadze) Właściciel horoskopu cieszy się yogą Maharadży, ponieważ Panna, Koziorożec i początek Wodnika, daje Wenus karaka yogi, będąc władcą 2 i 9 domu, władca z 5 i 10 domu i władca z 4 i 9 domu, kolejno.

Wenus w ASC udowodni ogromnie korzystny wpływ Właścicielowi horoskopu i przyniesie mu dobre imię, sławę, bogactwo, pojazdy czy podróże oraz wszelkie komforty. Jeśli Wenus w ASC (Lagna Kendra) jest w znaku Byka albo Wagi albo w podniesieniu tworzy się yoga Malavya (Panch Mahapurusha yoga), skutkami, której będzie to, że osoba będzie miała dobrze rozwiniętą sylwetkę, będzie silna, bogata, szczęśliwa, pobłogosławiona dziećmi oraz żoną, Właściciel horoskopu posiadał będzie pojazdy, podróżuje, jest zmysłowy i sławny oraz uczony.
Osoba opisana w Brihat Jataka jest wykwalifikowana w romansach i jest szczęśliwa.
Właściciel horoskopu z Phaldeepika ma atrakcyjne ciało, urocze oczy i jest szczęśliwy oraz długo żyje.
Właściciel horoskopu z Saravali będzie przystojny, szczęśliwy i długowieczny, będzie lubiany przez kobiety.
Właściciel horoskopu z Chamatkar Chintamani ma atrakcyjne ciało i lubi towarzystwo szlachetnych osób, będzie posiadał odpowiednie cechy aby towarzyszyć pięknym kobietom, wykonuje pobożne czyny i cieszy się komfortami wysokiej klasy.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo