Odwiedza nas 127 gości oraz 0 użytkowników.

Zodiakalni partnerzy

Pan Lew i Pani Rak

Usposobienia i charaktery obojga uzupełniają się nawzajem harmonijnie. Zgodna i łagodna pani Rak chętnie będzie spoglądała na królewskie maniery partnera, podziwiając jego imponujący sposób bycia.

Mimo słabej aktywności seksualnej będzie pani Rak w objęciach Lwa pojętna i chętna. Przy jej zgodności i ustępliwości bez oporu będzie ulegała panu Lwu, wysuwającemu się zawsze na pierwsze miejsce.

Nawet kiedy pojawią się między nimi okresowe dysharmonie - a gdzie ich nie ma? -- pani Rak pójdzie spokojnie na kompromis i weźmie na siebie rolę cierpiętnika, aby nie dopuścić do małżeńskiej katastrofy.

Profesor Jung przyznaje tej parze tylko 3 punkty. Czy nie za mało?

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

enfrdeitptrues

Wenus w III

W szarym życiu nam kobiety – dostarczają tu podniety.
Warte są zapamiętania – literackie poczynania.

Na podstawie książki Leszka Szumana - Wesoły Horoskop

 

Jeśli Wenus jest w trzecim domu, Właściciel horoskopu będzie wielkim skąpcem, jest tolerancyjny, posiada braci i zdobędzie sukces przez zdecydowane wysiłki.

Jeśli władca trzeciego domu jest silny, jest we własnym znaku albo w podniesieniu, liczba braci będzie większa. Jeśli władca trzeciego domu jest 6, 8 albo 12 lub władca jest złączony z niekorzystnymi może wystąpić strata braci.
Wenus będąc żeńskiej natury powinna dać więcej sióstr niż braci.

Osoba Brihat Jataka będzie skąpa. Właściciel horoskopu Phaldeepika będzie skąpcem, nie lubianym przez ludzi, nie posiada szczęścia jak również bogactwa i żony. Właściciel horoskopu Saravali będzie skąpcem, szczęśliwym i ma bogatą żonę, która będzie dominowała, nie jest odważny i jest nieszczęśliwy.
Właściciel horoskopu ma dzieci ale nie jest szczęśliwy dzięki temu. Właściciel horoskopu nie będzie odważny.
Saravali mówi, że Właściciel horoskopu jest szczęśliwy i bogaty ale nie będzie czerpał z tego satysfakcji. Jeśli Panna albo Wodnik będzie w Lagna, Wenus będzie władcą 9 domu. Wenus w trzecim aspektując 9 dom (jej własny dom) ulepsza znaczenia tego układu, determinując odpowiednie prosperowanie.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo