Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.

Zodiakalni partnerzy

Pan Baran i Pani Ryba

Delikatna i wrażliwa Ryba ma liczne zalety matrymonialne, pod warunkiem, że ma bardzo starannie dobranego partnera. Mąż ze znaku Barana rzadko kiedy będzie jej odpowiadał. Oczywiście, że jego aktywność będzie dla nieco biernej Rybki często pożądanym uzupełnieniem, szczególnie gdy będzie chodziło o rozwiązywanie problemów wymagających energii, stanowczej decyzji, a czasem i bezwzględności, ale dla pani Ryby różne zagadnienia wymagające walki, wysiłku lub większego zachodu, wcale nie bywają najważniejsze. Ryby mają oryginalne własne kryteria co do ważności życiowych problemów.
Egocentrycznemu Baranowi nawet nie będzie się chciało zrozumieć psychiki Rybki. Ba, nawet tego nie potrafi. Profesor Jung przyznaje tej parze 3 punkty. Chyba to o wiele za dużo.

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

enfrdeitptrues

Wenus w IV

Willa, luksus, piękne meble – i kultury wyższe szczeble.
Z forsy robi się użytek aby nas otaczał zbytek.

Na podstawie książki Leszka Szumana - Wesoły Horoskop

 

Jeśli Wenus jest w czwartym domu sprawia, że Właściciel horoskopu będzie przystojny, inteligentny, posiada szczęście dzięki braciom, będzie szczęśliwy i łatwo wybacza.

W 30 roku życia nabywa pojazdy lub wybiera się w podróż. Właściciel horoskopu posiada obfitość mleka. Jeśli władca czwartego domu będzie silny Właściciel horoskopu będzie posiadał konie, palankin i złoto itp. (teraz to: pojazdy, podróże, pieniądze). Jeśli władca czwartego domu, jest złączony ze szkodliwymi, jest w niekorzystnym domu albo domu jego wroga lub jest osłabiony albo jest w inny sposób osłabiony, Właściciel horoskopu nie będzie posiadał własności ziemskich czy też pojazdów lub nie będzie podróżował.

Jego matka znajdzie się w nieszczęściu a Właściciel horoskopu będzie posiadał niedozwolone kontakty z kobietami innymi niż jego żona. Rozmieszczenie Wenus w czwartym będzie korzystne dla Właściciela horoskopu pod względem znaczeń czwartego domu jeśli władca czwartego będzie dobrze umieszczony. W czwartym domu Wenus będzie w Kendra do Lagna.

Jej działanie we własnym znaku albo w znaku podniesienia da początek yodze Malavya. Umieszczenie Wenus w Pannie, Koziorożcu i początku Wodnika udowodni bardzo korzystne wpływy, ponieważ Wenus będzie czwarta jako władca 2 i 9, 5 i 10 oraz 4 i 9 kolejno. Te układy dadzą początek potężnym yogom Dhana. Osoba Brihat Jataka będzie szczęśliwa. Właściciel horoskopu Phaldeepika będzie posiadał dobre pojazdy, będzie podróżował, ma piękny dom, ozdoby, ubrania i artykuły perfumeryjne. Właściciel horoskopu Saravali ma szczęście dzięki relacjom z przyjaciółmi, posiada pojazdy i dom jest także przystojny i hojny. Właściciel horoskopu Chamatkar Chintamani będzie posiadał wyższą pozycję. Właściciel horoskopu dostanie wiele prezentów od zwolenników, zaopiekuje się matką od wczesnego okresu życia.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo