Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.

Zodiakalni partnerzy

Pan Panna i Pani Rak

Stosunki między panem ze znaku Panny a panią ze znaku Raka mogą kształtować się całkiem pomyślnie. Niestety, nie ma tu mowy o jakichś erotycznych ekstrawagancjach, jako że zapotrzebowanie obojga nie jest rewelacyjne.

Oboje jednak kochają dom, lubią i cenią sobie zgodne życie rodzinne. Nieporozumienia między nimi spotyka się rzadko, na skutek ustępliwości pani Rak. Trochę dokuczliwy dla pani Rak może być zwyczaj mędrkowania męża, jego krytykanctwo, choć jeżeli chodzi o prowadzenie domu i dbałość o rodzinę, rzeczywiście trudno pani Rak coś zarzucić.

5 punktów od profesora Junga.

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

enfrdeitptrues

Wenus w V

Znamy różnych takich gości – co specami są w miłości.
Wielu zaś zajęcia szuka – tam, gdzie jest ceniona sztuka.

Na podstawie książki Leszka Szumana - Wesoły Horoskop

 

Właściciel horoskopu jest bardzo inteligentny i jest ministrem albo dowódcą armii. Jego matka będzie długowieczna, ma dzieci jak również żonę. Właściciel horoskopu jest szanowany i zaszczycony zostaje przez Rząd, będzie zdolnym ministrem a jego żona będzie pełna szczęścia.

Jeśli Wenus jest złączona z szkodliwą albo jest w niekorzystnym domu albo w znaku osłabienia, Właściciel horoskopu będzie apatyczny i pozostaje na utrzymaniu dzieci. Jeśli Wenus jest złączona z korzystnymi albo jest w jej własnym znaku albo w podniesieniu Właściciel horoskopu jest bardzo mądry, doświadczony w światowych sprawach, posiada dzieci, pojazdy i cieszy się podróżami.

Wenus da bardzo korzystne skutki zgodnie ze znaczeniami 5 domu. Dla Panny, Koziorożca i początku Wodnika, Wenus udowodni korzystniejsze wpływy, ponieważ Wenus jest yogakaraka dla przodków a piąty jest bardzo pomyślnym domem dla planety. Wenus będąca żeńską planetą da więcej córek niż synów.

Osoba Brihat Jataka będzie inteligentna. Właściciel horoskopu Phaldeepika jest bogaty i zajmuje pozycję podobną królowi. Właściciel horoskopu posiada szczęście dzięki dzieciom i jest bardzo inteligentny. Właściciel horoskopu Saravali będzie szczęśliwy, posiada dzieci i wielu przyjaciół, lubuje się w zadowalaniu zmysłów i jest bardzo bogaty. Będzie ministrem albo sędzią. Właściciel horoskopu Chamatkar Chintamani ma dzieci ale nie doświadcza dzięki temu szczęścia. Właściciel horoskopu nie jest odważny ale uzyskuje sukces w przedsięwzięciach dzięki mozolnej pracy. Właściciel horoskopu jest wykształcony ale nie będzie np poetą.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo