Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.

Zodiakalni partnerzy

Pan Panna i Pani Rak

Stosunki między panem ze znaku Panny a panią ze znaku Raka mogą kształtować się całkiem pomyślnie. Niestety, nie ma tu mowy o jakichś erotycznych ekstrawagancjach, jako że zapotrzebowanie obojga nie jest rewelacyjne.

Oboje jednak kochają dom, lubią i cenią sobie zgodne życie rodzinne. Nieporozumienia między nimi spotyka się rzadko, na skutek ustępliwości pani Rak. Trochę dokuczliwy dla pani Rak może być zwyczaj mędrkowania męża, jego krytykanctwo, choć jeżeli chodzi o prowadzenie domu i dbałość o rodzinę, rzeczywiście trudno pani Rak coś zarzucić.

5 punktów od profesora Junga.

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

enfrdeitptrues

Wenus w VI

Związki jak na filmie w kinie – król poślubia sprzedawczynię.
Lecz gdzie gwiazd niechętne sploty – tam z nerkami są kłopoty.

Na podstawie książki Leszka Szumana - Wesoły Horoskop

 

Jeśli Wenus jest w szóstym domu, Właściciel horoskopu zniszczy wrogów, będzie miał dzieci, ponosi straty przez marnotrawstwo jest oszustem i cierpi na choroby.

Jeśli władca szóstego domu będzie silny wystąpi wzrost pozycji i zwycięstwo nad wrogami. Jeśli władca szóstego będzie złączony z szkodliwymi albo będzie w znaku osłabienia czy też będzie złączony z Księżycem, nastąpi strata pozycji i zniszczenie lub straty przez wrogów.

Właściciel horoskopu Brihat Jataka nie posiada wrogów. Właściciel horoskopu Phaldeepika nie posiada wrogów ale będzie biedny i nieszczęśliwy, ma kontakty z kilkoma kobietami. Właściciel horoskopu Saravali doświadczy goryczy przez własną żonę, ma wielu wrogów, będzie w strapieniu i posiada niską mentalność. Właściciel horoskopu Chamatkar Chintamani będzie miał niebezpiecznych wrogów, poniesie duże wydatki, doświadczy niepowodzeń w wielu dziedzinach i wszystkie jego wysiłki spełzną na niczym. Właściciel horoskopu będzie pozbawiony szczęścia od ojca, nauczyciela itd.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo