Odwiedza nas 68 gości oraz 0 użytkowników.

Zodiakalni partnerzy

Pan Strzelec i Pani Ryby

Trudno tu o harmonię i wzajemne zrozumienie, chociaż oboje mogą być ludźmi wartościowymi.

Różnice między obojgiem są zbyt wielkie. Ich zainteresowania mają mało punktów stycznych. W sprawach seksualnych on ma coś ze zdobywcy, ona bywa bardziej wstrzemięźliwa. Jej dużą uczuciowość razi nadmierna - w jej oczach - towarzyskość Strzelca i jego tendencje do rozpraszania się.

Rybka jest stosunkowo mało zaborcza i pewna obcesowość Strzelca może ją zrazić. Pewnego wzajemnego dostosowania się można by się może spodziewać, kiedy partner byłby znacznie starszy.

Profesor Carl Gustaw Jung daje temu związkowi tylko 1 punkt.

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

enfrdeitptrues

Wenus w VII

Gdy aspekty specyficzne mamy cechy artystyczne.
Konstelacje kwadratowe – to znamiona rozwodowe.

Na podstawie książki Leszka Szumana - Wesoły Horoskop

 

Jeśli Wenus będzie w siódmym domu, Właściciel horoskopu uwielbia seks, jest bogaty i interesuje się kobietami innymi niż jego własna żona. Właściciel horoskopu będzie posiadał pojazdy i cieszy się podróżami, będzie skuteczny w pracy, jego rodzina składa się z braci i żony. Jeśli Wenus jest złączona z szkodliwymi albo jest w niekorzystnym domu czy też w znaku osłabienia (Panna) nastąpi strata żony ale ponownie wstąpi on w związek małżeński. Jeśli wystąpi kilka aspektów niekorzystnych z Wenus, Właściciel horoskopu będzie wchodził wiele razy na ślubny kobierzec przez kolejne straty partnera. W tej sytuacji Właściciel horoskopu nie posiada dzieci. Jeśli Wenus jest złączona z korzystnymi albo znajduje się we własnym znaku albo w podniesieniu (Ryby) Właściciel horoskopu stanie się bardzo bogaty dzięki pomocy i bogactwu jego teścia.

Właściciel horoskopu jest bardzo wpływowy dzięki pomocy żony i jest otoczony kobietami. Wenus jest planetą emocji, pasji i miłości. Kiedy Wenus zajmuje 7, Właściciel horoskopu staje się wysoce seksowny i ma dlatego liczne romanse. Aspekt Wenus z ASC - Właściciel horoskopu dlatego stanie się bardzo atrakcyjny dla kobiet. Jest bogaty i posiada wszelkie komforty życia (pojazdy, podróże). Jeśli Wenus jest dotknięta musi cierpieć przez stratę żony i musi wziąć ślub niejednokrotnie.

Dostojna Wenus przynosi bogactwo Właścicielowi horoskopu dzięki rodzicom jego żony. Staje się ulubieńcem kobiet i zawsze jest otoczony przez nie. Wenus aspektowana przez Jowisza sprawia, że zarówno on jak i jego żona są bardzo cnotliwi i cieszą się bardzo szczęśliwym pożyciem małżeńskim. W siódmym domu Wenus będzie w Kendra do Lagna. Wenus w jej znaku albo w podniesieniu tworzy yogę Malavya.

Osoba Brihat Jataka wznieca kłótnie i lubi seks. Właściciel horoskopu Phaldeepika będzie miał dobrą żonę ale musi cierpieć przez stratę żony. Właściciel horoskopu jest bogaty i zakochuje się w nieskromnych kobietach. Właściciel horoskopu Saravali jest przystojny i cieszy się szczęśliwym pożyciem małżeńskim. Właściciel horoskopu będzie bogaty, szczęśliwy i jest przyjacielem każdego. Właściciel horoskopu Chamatkar Chintamani będzie bardzo atrakcyjny. Jego żona urodzi potomka aby ozdobić go klejnotami. Właściciel horoskopu będzie cieszył się życiem w każdy możliwy sposób.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo