Słońce w III

images/Cyfry_rzymskie/III.png

Słońce w trzecim domu

Słońce w III

Sprawy intelektualne - jak najbardziej są realne.

Władza, piśmiennictwo, listy - gładki styl i mowa giętka

Dla ... jawna chętka - Słońce tutaj wielostronne

Dla tysiąca rzeczy chłonne.

Wesoły Horoskop - Leszek Szuman

Jeśli Słońce będzie złączone ze szkodliwymi planetami, WłH dopuści się okrutnych czynów. Ze względu na to, że Słońce jest pierwsze w astrologicznym odliczaniu planet zaprzecza młodszemu rodzeństwu, więc jest wielkie prawdopodobieństwo jedynactwa. Towarzystwo szkodliwych da dwóch braci.

WłH będzie odważnym, wojowniczym człowiekiem. Ma dobrą reputację i cieszy się bogactwem. Jeśli Słońce będzie złączone z korzystnymi planetami bracia staną się w życiu dobrze prosperujący. Jeśli władca trzeciego domu będzie silny brat długo będzie żył. Jeśli Słońce jest łączone ze szkodliwymi i jest też aspektowane przez szkodliwe rodzina będzie zniszczona. Jeśli Słońce jest aspektowane przez korzystne (i nie ma żadnej szkodliwej) nastąpi wzrost pomyślności rodziny a władca trzeciego domuwłh} będzie bogaty, ucieszy się dobrym życiem i będzie szczęśliwy.

Zasady hinduskiej astrologii mówią, że niekorzystna w domach upachaya, mianowicie , , i dają korzystne skutki, natomiast według Brighu Sutr Słońce stworzy osobę pełną różnego rodzaju pozytywnych walorów i bogatą. WłH nie będzie posiadał dobrych relacji ze swoim rodzeństwem szczególnie wtedy, kiedy jest w towarzystwie szkodliwych planet, możliwe, że źle wpłynie także na relacje z rodziną.

Trzeci dom będąc drugim od drugiego domu, który (dom rodziny) staje się marakasthana dla rodziny wywiera szkodliwy wpływ na trzeci dom i spowoduje zniszczenie rodziny. Zobacz artykuł: Bhavad Bhavas - domy Domów.

Słońce będąc w towarzystwie szkodliwych sprawi, że WłH będzie miał dwie matki. Trzeci dom będąc dwunasty od czwartego domu będzie domem straty dla domu (domu matki) da to prawdopodobnie skutek taki, że matka WłH umrze a jego ojciec ponownie się ożeni. W starożytnych tekstach opisane jest to w ten sposób, że WłH będzie posiadał dwie matki.

Wpływy korzystnych na Słońce, trzeci dom i władcę trzeciego domu nie tylko poprawi pomyślność rodziny i rodzeństwa, które też długo będzie żyło, ale także usposobi WłH do gromadzenia bogactwa i osiągnięcia szczęścia. Jeśli Słońce będzie złączone z korzystnymi planetami w domu (dom bhagya) będzie korzystne aspektowane w trzecim domu, da życzliwe skutki umożliwiające WłH zdobycie sławy i dobrego imienia, sławy i bogactwa. Słońce będące planetą witalności doda do cech charakteru dzielność i witalność.

0
0
0
s2sdefault