Słońce w IX

Słońce w dziewiątym domu

Słońce w IX

Często nas zajmują liczne problemy filozoficzne.

Wielu pragnie naukowe - wykształcenie mieć fachowe.

Sprawy z dalekiej przeszłości - widzi się w teraźniejszości.

Lecz niejeden bankrutuje - kiedy się zbyt pewny czuje.

Wesoły Horoskop - Leszek Szuman

 

Ojciec Właściciela horoskopu będzie długo żył. WłH też jest bardzo bogaty, interesuje się religijnymi obrządkami i medytacją. Jest oddany nauczycielowi, guru i Bogu.

Jeśli Słońce jest umieszczone w jego znaku osłabienia (Wadze), w domu wroga albo szkodliwym znaku albo jeśli będzie aspektowane przez szkodliwe, WłH może stracić ojca (ta pozycja niekorzystnie oddziałuje na długowieczność ojca).

Jeśli Słońce będzie aspektowane albo złączy się z korzystną, ojciec będzie żyć długo.

Dziewiąty dom będąc domem Dharmy, obecność planety w gunie Sattvy tworzy osobę religijną i entuzjastyczną, ale inne znaczenie tego aspektu to wpływ szkodliwej planety na WłH. Ten aspekt zmniejsza szczęście i tworzy nieprzyjazne relacje z jego ojcem (dziewiąty dom jest sygnifikatorem ojca).

Będąc 5 do 5 dziewiąty jest też domem dzieci. To jest też dom pomyślności Bhagya. Jeśli Słońce jest wychwalone (w tej sytuacji ASC będzie Lwem i Słońce jako pan wschodzącego będzie wysokie w dziewiątym domu, daje to doskonałe usposobienie, albo w jego własnym znaku Lwie (ta pozycja pana dziewiątego w dziewiątym wygeneruje potężną Jogę Radży), wszystkie dobre skutki dziewiątego domu będą zwiększone.

WłH będzie pobłogosławiony żoną i dziećmi, będzie bardzo szczęśliwy i wspaniale prosperujący, posiada wielką wiarę, zwróci uwagę nauczyciela i Boga a jego ojciec jest dobrze sytuowany i długo żyje.

Szkodliwy wpływ na Słońce (i w konsekwencji też na dziewiąty dom) nie tylko niekorzystnie oddziałuje na długowieczność ojca ale też na inne znaczenia tego domu.

Wpływ korzystnych odwoła szkodliwe skutki. Słońce według znaczeń jest szkodliwe ale jest planetą w gunie sattva.

0
0
0
s2sdefault