Słońce w V

Słońce w piątym domu

Słońce w V

 Nasz stosunek do miłości - źródłem zmartwień lub radości.

Dalej : teatr, wychowanie - sporty, hazard, nauczanie,

Gry, zakłady, spekulacje - mają tu lokalizację.

Także nie - lub naturalne - wymagania seksualne.

Wesoły Horoskop - Leszek Szuman
 

WłH jest mądry i wspaniałomyślny ale będzie miał mało dzieci. Jeśli pan 5 będzie zdrowy i silny nie zdarzy się śmierć synów. Jeśli Słońce będzie połączone z Rahu albo Ketu strata dzieci spowodowana będzie klątwą.

Jeśli Słońce będzie wraz z Marsem nastąpi strata dzieci z powodu wrogów ale nie będzie żadnej takiej straty jeśli połączenie Słońca i Rahu albo Słońca i Ketu albo Słońca i Marsa jest aspektowane przez korzystne (Jowisza albo Wenus).

Kiedy Słońce jest w piątym domu WłH stanie się przyjacielem Suryi i będzie go czcił. Jeśli Słońce będzie silne, dzieci będą dobrze prosperujące.
5 jest 9 od 9 domu i dlatego jest potraktowane jako dom losu Bhagya.
Jednak nie można wątpić w to, że Słońce, Rahu, Ketu albo Mars w domu 5 nie spowodują straty dzieci, kiedy nie będzie wpływu korzystnych planet na 5 dom.
Przeciwne skutki nie mogą zdarzyć się jednak, jeśli pan 5 i Jowisz (sygnifikator dzieci) będą zdrowo postawieni i mają pomoc korzystnych.
Słońce silne w piątym, to i synowie będą prosperujący. Zdarza się to tylko wtedy, kiedy Słońce jest w jego własnym znaku, Lwie albo kiedy Słońce jest w Baranie, jego znaku podniesienia. Kiedy Słońce jest umieszczone w tych znakach, WłH nie tylko będzie dobrze sytuowany ale jest pobłogosławiony zdrowymi i prosperującymi dziećmi, które będą źródłem szczęścia dla niego.

Nieszczęście 5 domu przez Słońce i malefiki spowodują dolegliwości żołądka.

0
0
0
s2sdefault