Odwiedza nas 121 gości oraz 0 użytkowników.

Słońce w VI

WłH będzie miał wielu wrogów jednak finansowo usytuuje się bardzo dobrze. Słońce w tym domu sprawi, że w dwudziestym roku życia WłH cierpi przez choroby oczu. Słońce aspektowane przez korzystne eliminuje te zdarzenia.

WłH wędruje i bierze udział w bajanach lub intonowaniu mantr.

WłH będzie miał dobrą reputację ale wystąpią u niego umysłowe dysfunkcje, zmartwienia itp co będzie wpływać na możliwość popadnięcia w choroby.

Jeśli władca domu będzie Koniunkcja złączony z korzystnymi WłH ucieszy się dobrym zdrowiem. Jeśli władca domu będzie słaby, będzie świadczyło to o tym, że pokona swoich wrogów.

Ojciec WłH będzie posiadał słabą konstytucję fizyczną.

Słońce jest królem i należy do wysokiej kasty ale kiedy jest umieszczone w domu przez karmiczne reakcje, zły dom (Dusthana) wskazuje niską kastę i służbę dla innych (Znak Panny).

Szósty dom jest sygnifikatorem chorób i wrogów. Złe umieszczenie Słońca spowoduje choroby oczu. Słońce będące także sygnifikatorem wizji i wzrostu sprawia, że liczba wrogów WłH ciągle rośnie.

Szósty jest też domem upachaya, gdzie niekorzystna przynosi imię, sławę i bogactwo. Słońce w szóstym daje determinację w postępowaniu i sprawi korzyść materialną.

Słońce wskazuje także góry i dżunglę. Słaba pozycja Słońca sprawia, że WłH wędruje po górach lub dżunglach; jako planeta guna satva sprawia, że WłH okazuje zainteresowanie intonowaniem mantr aby ochronić się od trudności wynikłych ze złej pozycji Suryi.

Jeśli władca domu będzie Koniunkcja wraz z korzystną te złe skutki będą zerowe i WłH ucieszy się dobrym zdrowiem (co wskazuje dom ). Ponieważ szósty dom oznacza wrogów i choroby wpływ korzystnych na władcę domu powinien zmniejszyć niedomagania związane zarówno z chorobami jak i wrogami.

Zniszczenie wrogów może nastąpić jeżeli władca domu jest osłabiony. Wedyjska zasada wydaje się być prawidłowa, ponieważ Słońce jako władca domu w sile zmniejsza działającą regułę.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo