Słońce w VI

Słońce w szóstym domu

Słońce w VI

Człowiek tyra całe życie - nieraz śniąc o dobrobycie.
Samodzielny nie da rady - zda się tylko na posady.
Zwykle mało jest aktywny - kontakt z życiem trochę sztywny.
Także miewa się czasami - bliższą styczność z chorobami.
 
Wesoły Horoskop - Leszek Szuman
 
 
Właściciel horoskopu ma wielu wrogów ale jest bardzo dobrze sytuowany finansowo. Słońce w tym domu sprawi, że w dwudziestym roku życia WłH cierpi przez choroby oczu. Słońce aspektowane przez korzystne eliminuje te zdarzenia.
WłH wędruje i bierze udział w bajanach lub intonowaniu mantr.
WłH będzie miał dobrą reputację ale wystąpią u niego umysłowe dysfunkcje zmartwienia co będzie wpływać na możliwość popadnięcia w choroby.
Jeśli pan szóstego będzie złączony z korzystnymi WłH ucieszy się dobrym zdrowiem. Jeśli pan szóstego będzie słaby, będzie świadczyło to o tym, że pokona swoich wrogów.
Ojciec WłH będzie posiadał słabą konstytucję fizyczną.
Słońce jest królem i należy do wysokiej kasty ale kiedy jest umieszczone w szóstym przez karmiczne reakcje, zły dom (Dusthana) wskazuje niską kastę i służbę dla innych (Panna).
Szósty dom jest sygnifikatorem chorób i wrogów. Złe umieszczenie Słońca spowoduje choroby oczu. Słońce będące także sygnifikatorem wizji i wzrostu sprawia, że liczba wrogów WłH ciągle rośnie.
Szósty jest też domem upachaya, gdzie niekorzystna przynosi imię, sławę i bogactwo. Słońce w szóstym daje determinację w postępowaniu i sprawi korzyść materialną.
Słońce wskazuje także góry i dżunglę. Słaba pozycja Słońca sprawia, że WłH wędruje po górach lub dżunglach; jako planeta guna satva sprawia, że WłH okazuje zainteresowanie intonowaniem mantr aby ochronić się od trudności wynikłych ze złej pozycji Suryi.
Jeśli pan szóstego domu będzie wraz z korzystną te złe skutki będą zerowe i WłH ucieszy się dobrym zdrowiem (co wskazuje dom 6). Ponieważ szósty dom oznacza wrogów i choroby wpływ korzystnych na pana szóstego powinien zmniejszyć niedomagania związane zarówno z chorobami jak i wrogami.
Zniszczenie wrogów może nastąpić jeżeli pan domu szóstego jest osłabiony. Zasada wydaje się być prawidłowa, ponieważ Słońce jako pan szóstego domu w sile zmniejsza działającą regułę.
0
0
0
s2sdefault