Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Słońce w VII

WłH} nie będzie szanował płci przeciwnej. Będzie pozwalał sobie na seksualne relacje z kobietami innymi niż jego własna żona. WłH będzie miał więcej niż jedną żonę.

W 25 roku życia będzie podróżował do miejsca bardzo oddalonego od jego rodzinnego domu.

WłH będzie bystry i czuły. Nie będzie preferował wegetariańskich potraw.

Nie będzie miał korzystnych relacji z żoną, nie będzie też stały w uczuciach.

Jeśli Słońce będzie umieszczone w jego własnym znaku - Znak Lwa Lwie, WłH będzie żył tylko z jedną żoną. Jeśli Słońce jest połączone z wrogiem albo osłabioną planetą albo jeśli jest Koniunkcja złączone albo aspektowane przez szkodliwe, będzie miał więcej niż jedną żonę (albo będzie świadczyć to o seksualnych kontaktach z wieloma kobietami.)

Słońce jest gorącą planetą oznacza też witalność i męskość. WłH dlatego jest anormalnie namiętny i zwiąże się z więcej niż jedną kobietą aby zaspokajać swe zmysłowe pragnienia. Ta wada (Słońce plus Znak Wagi Waga wiąże z nim znaczenia domu ) będzie zaakcentowana kiedy występują szkodliwe wpływy na Słońce.

To, iż WłH posiada drugą żonę, czyli zrywa związek, świadczyć może o upokorzeniach przez partnera jak i publiczne zniesławienie lub odseparowanie a jeżeli dodatkowo w domu znajdzie się wroga planeta można powiedzieć o niekorzystnym dla WłH wyroku sądowym.

Możliwe są podobne przypadki - straty spowodowane przez wspólników czy osoby współpracujące z nim.

Zazdrość. Bezsenność.

Życie rodzinne jest dotknięte przez wpływ malefika, jakim jest Słońce w połączeniu ze szkodliwymi dodaje do ognia to, że WłH jest niemoralny i zawistny. Mówi to także o niepowodzeniach we współżyciu ogólnym.

Na pewno nie będzie patriotą a na dodatek psioczy rządzącym. To sprawia, że często zmienia miejsce pobytu.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo