Słońce w VII

Słońce w siódmym domu

Słońce w VII

Miejsce to jest idealne - gdy sprawy matrymonialne.

Także droga wiedzie tędy - do wspólników, na urzędy.

Słońce w siódmym zwykle budzi - pociąg do solidnych ludzi.

Człowiek chce też mieć znaczenie - w górę pójść u bliźnich w cenie.

  Wesoły Horoskop - Leszek Szuman

 

Właściciel horoskopu nie będzie szanował płci przeciwnej. Będzie pozwalał sobie na seksualne relacje z kobietami innymi niż jego własna żona. WłH będzie miał więcej niż jedną żonę.

W 25 roku życia będzie podróżował do miejsca bardzo oddalonego od jego rodzinnego domu.
WłH będzie bystry i czuły. Nie będzie preferował wegetariańskich potraw.
Nie będzie miał korzystnych relacji z żoną, nie będzie też stały w uczuciach.
Jeśli Słońce będzie umieszczone w jego własnym znaku - Lwie, WłH będzie żył tylko z jedną żoną. Jeśli Słońce jest połączone z wrogiem albo osłabioną planetą albo jeśli jest złączone albo aspektowane przez szkodliwe, będzie miał dużą liczbę żon (albo będzie świadczy to o seksualnych kontaktach z wieloma kobietami.)
Słońce jest gorącą planetą oznacza też witalność i męskość. WłH dlatego jest anormalnie namiętny i zwiąże się z więcej niż jedną kobietą aby zaspokajać swe zmysłowe pragnienia. Ta wada (Słońce w Wadze wiążącej znaczeniami dom 7) będzie zaakcentowana kiedy występują szkodliwe wpływy na Słońce.
To, iż WłH posiada drugą żonę, czyli zrywa związek, świadczyć może o upokorzeniach przez kobietę jak i publiczne zniesławienie i uwięzienie a jeżeli w dziewiątym znajdzie się wróg można powiedzieć o niekorzystnym dla WłH wyroku sądowym.
Możliwe są w podobne przypadki - straty spowodowane przez wspólników czy osoby współpracujące z nim.
Zazdrość. Bezsenność.
Życie rodzinne jest dotknięte przez wpływ malefika, jakim jest Słońce w połączeniu ze szkodliwymi dodaje do ognia to, że WłH jest niemoralny i zawistny. Mówi to także o niepowodzeniach we współżyciu ogólnym.
Na pewno nie będzie patriotą a na dodatek "psioczy" rządzącym. To sprawia, że często zmienia miejsce pobytu.
0
0
0
s2sdefault