Słońce w X

Słońce w dziesiątym domu

Słońce w X

Położenie na zenicie - dyskontuje się sowicie.

To co jest zaplanowane - bywa urzeczywistniane.

Często widać już w młodości - blask dystynkcji i godności.

Niejednemu znów się zdarza - że odstawia dygnitarza.

Wesoły Horoskop - Leszek Szuman

 

W 18 roku życia Właściciel horoskopu pobłogosławiony będzie sławą.

Jeśli Słońce aspektują trzy planety WłH będzie lubiany przez - króla - rząd, WH wykonuje pobożne uczynki, będzie bardzo odważny i dzielny, cieszy się dobrą reputacją.

Jeśli Słońce jest wychwalone (jest w Baranie) albo jest w jego własnym znaku - Lwie WłH stanie się potężny i sławny, biorąc pod uwagę jego osiągnięcia i dobre cechy.

WłH zbuduje zbiorniki wodne, świątynie lub domy dla braminów; także jest możliwe, że stworzy miejsca w których schronienie przyjmą krowy.

Jeśli Słońce będzie w znaku szkodliwym albo będzie aspektowane; czy zrzeszy się z szkodliwym mogą wystąpić problemy natury zawodowej. Kariera stanie pod znakiem zapytania. WłH będzie pozwalał sobie na złe czyny, będzie niegodziwy w zachowaniu, niemoralny i grzeszny.

Słońce jest potężne w domu 10, ponieważ otrzymuje kierunkową siłę w tym domu. Jeśli nie jest dotknięte przez szkodliwy wpływ, Słońce da wszystkie życzliwe skutki wspomniane powyżej.

Kiedy Słońce jest wychwalone w domu 10, ASC będzie Rak i Słońce jak wychwalone a pan 2 domu (dom bogactwa) będzie dziesiąty; da to początek doskonałej Dhanayodze, która sprawi, że WłH stanie się bardzo bogaty i wspaniale będzie prosperować. Stanie się człowiekiem wysokiego stanu.

Jeśli Słońce jest w swym własnym znaku, Lwie, pan 10 będzie 10, stworzy potężną Rajayogę.

Niebezpieczeństwo polega na maleficznym wpływie Słońca, które może spowodować negatywne skutki tej pozycji z tego względu, że dom karmy może stać się podstawą materialnego błogosławieństwa, a w rezultacie sprawić, że WłH wykorzysta źle korzystny los i karmę i dopuści się grzesznych czynów.

WłH jest pobłogosławiony dziećmi, jest mądry i bogaty. Ucieszy się komfortem i podróżami.

Osiąga sukces w swojej profesji, pozostaje niepokonany i jest szlachetny.

Ogólnie osiąga wysoki status społeczny.

WłH sprawia ból matce (jako, że Słońce szkodliwie aspektuje czwarty dom, który jest sygnifikatorem matki) co powoduje niekorzystne relacje.

0
0
0
s2sdefault