Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.

Słońce w XII

WłH zmarnuje pieniądze na niekorzystne działania i osiągnie niekorzystne rezultaty w dążeniu do swoich celów. Będzie grzeszny i stratci swoje bogactwo. WłH będzie oskarżony o zabijanie krów przez Yamaraja. Będzie żył daleko od swojego rodzinnego domu.

Jeśli Słońce będzie w Koniunkcja koniunkcji z silną i pomyślną planetą czy planetami, WłH ucieszy się błogosławieństwami Boga.

WłH też ucieszy się komfortami w łóżku (seksualnymi przyjemnościami). Jeśli Słońce będzie wraz z niekorzystną WłH ponosi wydatki i jest pozbawiony komfortów w łóżku.

Jeśli Słońce będzie w Koniunkcja z władcą szósty domu WłH doświadczy w życiu cierpienia przez choroby skóry ale wyzdrowieje, jeśli aspektuje korzystna planeta.

Obecność Słońca w dwunasty też stworzy grzeszną osobę i będzie powodować rozdrażnienie chorobami, na które WłH będzie cierpieć.

dwunasty dom to dom dusthana (niekorzystny). Ważne znaczenia tego domu mogą zostać sprawdzone kiedy dwunasty dom jest zajęty przez szkodliwą planetę. Słońce w dwunasty da tylko niepomyślne skutki opisane powyżej. Skutki nie będą tak niepomyślne jeśli w dwunasty znajdzie się planeta korzystna, która zniweluje zło.

Jeśli Słońce będzie we własnym znaku - Znak Lwa Lwie skutki dwunasty będą dobre i korzystne. Taki układ może stworzyć Rajayoga Vipreet.

Free download - Pobierz za darmo

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal