Władca II w domach

Władca drugiego domu w domach.

Władca II w domach

1 dom

Właściciel Horoskopu będzie obdarzony synami i bogactwem, będzie nieprzyjazny dla rodziny, otoczenia i towarzystwa, będzie nieczuły, pożądliwy i wykonywać będzie prace za innych.

2 dom

WłH będzie bogaty, dumny, będzie miał dwie albo więcej żon i będzie pozbawiony potomstwa

3 dom

WłH będzie dzielny, mądry, cnotliwy, pożądliwy i skąpy; wszystkie te cechy, związane będą z korzystnymi planetami. Jeśli zwiąże się ze szkodliwymi, WłH będzie narażony na odwrotne działanie tych połączeń.

4 dom

WłH nabędzie wszelki rodzaj bogactwa. Jeśli Władca Dhanu będzie wysoki i będzie w yuti (w koniunkcji) z Jowiszem, będzie równy z królem.

5 dom

WłH będzie bogaty. Nie tylko WłH, ale też jego synowie będą gromadzić bogactwo.

6 dom

Jeśli Władca Dhanu będzie w Ari Bhava wraz z korzystnymi, WłH zyska bogactwo, pokona wrogów; jeśli Władca Dhanu będzie w yuti (w koniunkcji) z szkodliwymi,  przegra z wrogami, zostanie przez nich okaleczony.

7 dom

WłH będzie uzależniony od żony i innych ludzi, będzie lekarzem. Jeśli szkodliwa planeta jest związana w yuti (w koniunkcji) z władcą Dhanu przez Drishti, żona Właściciela Horoskopu będzie niestała.

8 dom

WłH będzie obdarzony obficie ziemiami i bogactwem. Szczęście w małżeństwie będzie ograniczone, będzie także pozbawiony szczęścia przez brata (prawdopodobnie przez starszego).

9 dom

WłH będzie bogaty, pilny, zręczny, chory podczas dzieciństwa, w dalszej części życia jest szczęśliwy i odwiedza świątynie, przestrzegając religijnych zasad.

10 dom

WłH będzie lubieżny, honorowy i uczony; będzie miał wiele żon i dużo bogactwa, ale pozbawiony będzie szczęścia za sprawą syna; brak potomka lub nieszczęście.

11 dom

WłH będzie posiadał wszelkie rodzaje bogactwa, będzie pilny, honorowy i sławny.

12 dom

WłH będzie śmiały, pozbawiony bogactwa i zainteresowany bogactwem innych. Jego najstarsze dziecko nie będzie trzymało się podobnych przyzwyczajeń i nie będzie szczęśliwe.

0
0
0
s2sdefault