Władca III w domach

Władca trzeciego domu w domach.

Władca III w domach

1 dom

WłH będzie przedsiębiorczy, zdobędziei wielkie bogactwo, nabędzie wspaniałą rezydencję, będzie religijny, dzielny i inteligentny, mimo iż pozbawiony jest wiedzy o Najwyższym Panu Krysznie.

2 dom

WłH będzie otyły, pozbawiony dzielności, nie podejmie wysiłku w dążeniu do celu, nie będzie szczęśliwy i będzie miał chrapkę na bogactwo i żony innych.

3 dom

WłH jest obdarzony szczęściem, ma bogactwo i synów, będzie radosny i niezmiernie szczęśliwy.

4 dom

WłH jest szczęśliwy, bogaty i inteligentny, ale wiąże się z niegodziwym wspólnikiem lub jest taki jego współmałżonek .

5 dom

WłH będzie miał synów i będzie cnotliwy. Jeśli w yuti (w koniunkcji) albo otrzymuje on drishti od szkodliwych, WłH będzie miał straszną żonę.

6 dom

WłH będzie nieprzyjazny rodzeństwu, będzie bogaty, zdrowy, nie będzie lubiany przez wuja ze strony matki ale będzie drogi ciotce z tej samej strony.

7 dom

WłH będzie zainteresowany służeniem królowi. Nie będzie on szczęśliwy w dzieciństwie ale końcowy okres jego życia będzie szczęśliwy.

8 dom

WłH jest złodziejem, rozdaje swoje bogactwo i umiera w bramie królewskiego pałacu.

9 dom

WłH nie posiada ojcowskiego błogosławieństwa, pracuje na utrzymanie żony, cieszy się seksualnymi rozrywkami lub innymi przyjemnościami.

10 dom

WłH będzie posiadał wielką ilość bogactw zdobytych drogą handlową, będzie posiadał dużo własności ziemskiej i będzie miał słabość do związków z niegodziwymi kobietami, którym odda swoje bogactwo.

11 dom

WłH zawsze zyskuje w handlu, będzie inteligentny, chociaż nie będzie biegły w piśmie, będzie śmiały i będzie służył innym.

12 dom

WłH trwoni czas na złych uczynkach, ma niegodziwego ojca i jest szczęściarzem dzięki kobiecie.

0
0
0
s2sdefault