Władca IV w domach

Władca czwartego domu w domach.

Władca IV w domach

Właściciel Horoskopu będzie posiadał komforty mieszkaniowe w pełnym stopniu, jeśli Bandhu będzie zajęty przez władcę, albo przez władcę Lagna i będzie aspektowany przez korzystne.

Jeśli Władca Karm dołącza do władcy Bandhu w kącie, albo w trójcy, Właściciel horoskopu nabędzie piękne rezydencje. W przypadku gdy Władca Putr, znajdzie się we własnym Bhava, albo we własnej Navamsie, albo w podniesieniu, Właściciel horoskopu będzie obdarzony komfortami, związanymi z ziemiami, podróżami, domami i instrumentami muzycznymi.

  • W przypadku gdy Merkury będzie w Lagna, a Władca Bandhu, będąc korzystny, jest aspektowany przez inną korzystną planetę, Właściciel horoskopu będzie zaszczycony przez własnych krewnych.
  • Jeśli Bandhu Bhava jest zajęty przez korzystne, a jego Władca jest w podniesieniu w tym Znaku, sygnifikuje matkę, i jest obdarzony siłą, to na pewno Właściciel horoskopu będzie miał długo żyjącą matkę. Jej szczęście będzie uwidocznione w diagramie jeżeli Władca Bandhu i Wenus znajdą się w kącie a Merkury będzie wychwalony.
  • Słońce w Bandhu, Księżyc i Saturn w Dharm a Mars w Labh Bhava przyzna krowy i byki WłH. W przypadku gdy Bandhu Bhava będzie kardynalnym znakiem, a jego Władca i Mars będą razem w Ari, albo Randhr Bhava, Właściciel horoskopu będzie niemową.
  • Jeśli Władca Lagna jest korzystną planetą, a Władca Bandhu jest w upadku, albo w Labh Bhava a sygnifikator (Wenus) jest we Vyaya Bhava, Właściciel horoskopu doświadczy podróży w wieku dwunastu lat.
  • W przypadku gdy Słońce znajdzie się w Bandhu Bhava, (kiedy Władca Bandhu jest wysoki i będzie z Wenus), WłH wyruszy w podróż w wieku 32 lat. Jeśli Władca Bandhu dołączy do Pana Karm w jego domu a Władca czwartego domu znajdzie się w podniesieniu w diagramie Navamsa WłH w wieku 42 lat będzie podróżował dzięki pomocy finansowej. Wymiana między władcami Labh i Bandhu; taka yoga pobłogosławi podróżami w dwunastym roku życia. Korzystne związane z Bandhu Bhava a także z jego władcą, przyniosą pomyślne podróże, a szkodliwe stworzą tylko szkodliwe skutki związane z podróżami. W przypadku gdy korzystne znajdą się w Bandhu, rzucą drishti na Bandhu, albo znajdą się w yuti (w koniunkcji) z władcą Bandhu, albo rzucą Drishti na władcę Bandhu Bhava, wtedy Właściciel horoskopu będzie szczęśliwy dzięki podróżom i będzie wolny od wypadków i niebezpieczeństw. Szkodliwe w przeciwieństwie do korzystnych spowodują straty i dotyczyć będą pojazdów i wypadków w czasie podróży.
0
0
0
s2sdefault