Władca V w domach

Władca piątego domu w domach.

Władca V w domach

1 dom

Właściciel Horoskopu będzie uczony, obdarzony szczęściem i przyjemnościami związanymi z seksem, będzie skąpcem, nie będzie prawy i skradnie bogactwo innym.

2 dom

Właściciel Horoskopu będzie miał wielu synów, bogactwo, będzie mocno związany z ojcem, honorowy, przywiązany do współmałżonka i będzie sławny w całym świecie.

3 dom

Właściciel Horoskopu będzie przywiązany do rodzeństwa, będzie głosił różne opowieści, będzie skąpy i zawsze zainteresowany swoją pracą.

4 dom

Właściciel Horoskopu będzie szczęśliwy, obdarzony matczynymi błogosławieństwami i szczęściem, bogactwem oraz inteligencją; będzie królem, ministrem albo nauczycielem.

5 dom

Właściciel Horoskopu będzie miał potomstwo, jeśli władca znajduje się w aspektach z korzystnymi; nie będzie posiadał potomstwa, jeśli szkodliwe są związane są z władcą Putr, umieszczonym w Putr Bhava. Władca ten, jednakże, stworzy cnotliwego i kochanego przez przyjaciół człowieka.

6 dom

Właściciel Horoskopu otrzyma takich synów, którzy będą równi swoim wrogom, możliwe, że straci ich albo adoptuje syna.

7 dom

Właściciel Horoskopu będzie honorowy, bardzo religijny, obdarzony szczęściem, uczynny. Przywiązany do przyjemności seksualnych.

8 dom

Właściciel Horoskopu nie będzie miał szczęścia w kontaktach seksualnych, zostanie zaniepokojony przez choroby płuc. Stanie się gniewny i pozbawiony szczęścia.

9 dom

Właściciel Horoskopu będzie księciem, albo stanie się jemu równy, możliwe, że zostanie autorem prac, które przyczynią się do zadowolenia ogółu ludzi.

10 dom

Właściciel Horoskopu odczuje dobre skutki Raja Yogi. Ucieszy się różnego rodzaju przyjemnościami. Będzie bardzo sławny.

11 dom

Właściciel Horoskopu będzie uczony, kochany, będzie autorem ważnych prac naukowych, bardzo zręczny i zostanie obdarzony wieloma synami oraz bogactwem.

12 dom

Możliwe, że Właściciel Horoskopu będzie bezdzietny lub adoptuje dziecko czy dzieci. Jeżeli będzie miał dzieci związane jest z nimi jakieś nieszczęście.

0
0
0
s2sdefault