Władca VII w domach

Władca siódmego domu w domach.

Władca VII w domach

1 dom

Właściciel Horoskopu zwiąże się z żoną innego człowieka, będzie niegodziwy, zręczny, pozbawiony odwagi i dotknięty przez choroby związane z elementem powietrza.

2 dom

Właściciel Horoskopu będzie miał wiele żon, zyska bogactwo dzięki żonie i będzie bardzo zmiennej natury.

3 dom

Właściciel Horoskopu będzie stawał wobec nieszczęść spowodowanego stratą dzieci. Trudności z pozyskaniem potomka. W niektórych, korzystniejszych układach istnieje możliwość narodzin córki.

4 dom

Żona Właściciela Horoskopu nie będzie znajdowała się pod jego kontrolą. Lubi prawdę, inteligencję i religię. Doświadczy chorób związanych z zębami.

5 dom

Właściciel Horoskopu będzie honorowy, obdarzony wielkimi cnotami, zawsze godny zachwytu i obdarzony wszelkim rodzajem bogactwa.

6 dom

Właściciel Horoskopu otrzyma chorowitą żonę i będzie wobec niej nieprzyjaźnie nastawiony. Łatwo wpada w gniew i jest niemiły dla wszystkich.

7 dom

Właściciel Horoskopu będzie obdarzony szczęściem przez żonę, odważny, zręczny i inteligentny, ale dotknięty przez choroby związane z elementem powietrza.

8 dom

Właściciel Horoskopu będzie pozbawiony małżeńskiego szczęścia. Jego żona będzie zaniepokojona przez choroby, Właściciel Horoskopu będzie pozbawiony dobrego usposobienia i nikt nie będzie chciał go słuchać.

9 dom

Właściciel Horoskopu będzie miał związek z wieloma kobietami, zdrowy, pozytywnie nastawiony wobec własnej żony, przedsiębiorczy.

10 dom

Właściciel Horoskopu posiadał będzie nieposłuszną żonę, jest religijny i obdarzony bogactwem oraz synami.

11 dom

Właściciel Horoskopu zyska bogactwo przez żonę i będzie miał córki.

12 dom

Właściciel Horoskopu będzie ubogi, skąpiec a jego środki utrzymania będą związane z ubraniami. Jego żona będzie marnotrawcą.

0
0
0
s2sdefault