Władca XI w domach

Władca jedenastego domu w domach.

Władca XI w domach

1 dom

Właściciel Horoskopu będzie prawy w usposobieniu, bogaty, szczęśliwy, znany, poeta, doskonały w mowie i zawsze obdarzony zyskami.

2 dom

Właściciel Horoskopu będzie obdarzony wszystkimi rodzajami bogactwa i wszystkimi rodzajami osiągnięć, charytatywny, religijny i zawsze szczęśliwy.

3 dom

Właściciel Horoskopu będzie zręczny we wszystkich pracach, bogaty, obdarzony braterskimi błogosławieństwami i możliwe, że cierpieć będzie na podagrę.

4 dom

Właściciel Horoskopu zyskuje dzięki krewnym ze strony matki, często będzie odwiedzał świątynie, posiada szczęście w domu i własności ziemskie.

5 dom

Właściciel Horoskopu będzie religijny, szczęśliwy, wykształcony i cnotliwy.

6 dom

Właściciel Horoskopu będzie dotknięty przez choroby, będzie okrutny, żyjąc w obcych miejscach jest niepokojony przez wrogów.

7 dom

Właściciel Horoskopu zawsze zyskuje dzięki krewnym żony, będzie liberalny, cnotliwy, zmysłowy i pozostanie w zgodnym związku ze swoją współmałżonką.

8 dom

Właściciel Horoskopu ponosi straty w przedsięwzięciach, żyje długo, natomiast jego żona umiera prędzej niż on.

9 dom

Właściciel Horoskopu będzie szczęściarzem, zręcznym, prawdomównym, zostaje zaszczycony przez króla i staje się bogaty.

10 dom

Właściciel Horoskopu będzie zaszczycony przez króla, cnotliwy, przywiązany do swojej religii, inteligentny, prawdomówny.

11 dom

Właściciel Horoskopu zyska we wszystkich swoich przedsięwzięciach, a jego nauka i szczęście będą wzrastały dzień po dniu.

12 dom

Właściciel Horoskopu zawsze będzie sprawiał dobre uczynki, będzie zmysłowy, będzie miał wiele żon i przychodzi z przyjacielską pomocą barbarzyńcom.

0
0
0
s2sdefault