Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.

Yoga - Raja - królewskie połączenia cz.3


Kliknij aby zobaczyć przykład diagramu opisanego układu - Wiktoria Hanowerska

W tym diagramie pozycję Amatya Karak zajął Jowisz i widzimy go w dziewiąty Dharm bhava.

Jeśli Atma Karak albo Amatya Karak jest umieszczony w Kendra albo w Kona WłH uraduje się królewską łaską, królewskim patronatem i posiądzie dzięki tym relacjom szczęście.

Wiktoria Hanowerska była królowa Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii przez 63 lata (od 20 czerwca 1837). Od 1 stycznia 1877 r. także cesarzowa Indii. Żona księcia Alberta Sachsen-Coburg-Gotha. Jej krewni i potomkowie zasiadali na tronach Grecji, Jugosławii, Rosji, Rumunii i Niemiec, a obecnie panują w Wielkiej Brytanii, Szwecji, Norwegii, Belgii, Danii i Hiszpanii.Kliknij aby zobaczyć przykład diagramu opisanego układu - Generał Władysław Anders

W przypadku gdy niekorzystne będą w trzecim i szóstym domu od Atma Karak albo od Arudha Lagna albo w trzeci Sahaj czy szósty Ari Bhava, WłH stanie się dowódcą armii.


Kliknij aby zobaczyć przykład diagramu opisanego układu - Napoleon Bonaparte

W diagramie Napoleona niekorzystna planeta - Saturn jest w Ari od AL (szósta od AL) wraz z Merkurym, który dołączając do Saturna staje się planetą niekorzystną, natomiast w domu trzeci Sahaj znajduje się Rahu.


Free download - Pobierz za darmo

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal