Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.

Yogi Księżyca

  Układy
 • Jeśli Księżyc względem Słońca jest w Kwadratura Kendra , bogactwo WłH, inteligencja i umiejętności będą małe.
 • Jeżeli w Panapara, WłH będzie wtrącał się do nie swoich spraw.
 • Jeżeli w Apoklima, będzie doskonały.
 • W przypadku narodzin w dniu, jeśli Księżyc, umieszczony jest w swojej własnej Navamsie, albo w przyjaznej Navamsie, otrzymuje Drishti od Jowisza, WłH będzie obdarzony bogactwem i szczęściem.
 • WłH urodzony w nocy ucieszy się podobnymi skutkami jeśli Księżyc będzie w swojej własnej Navamsie albo w przyjaznej Navamsie, otrzymując Drishti od Wenus. W odwrotnej sytuacji, Drishti od Jowisza, albo od Wenus na Księżyc obdarzy małym bogactwem, albo WłH będzie go całkowicie pozbawiony.

Adhi Yoga (od Księżyca)

Jeśli korzystne zajmują , i dom, liczony od Księżyca to nazywamy yogę - Adhi. Według siły uczestniczących planet, WłH będzie albo królem albo ministrem czy dowódcą armii.

Dhanu Yoga

  Układy:
 • W przypadku gdy wszystkie (trzy) korzystne znajdą się w Upachaya, liczonym od Księżyca, WłH będzie bardzo bogaty.
 • Z dwoma korzystnymi, umieszczonym w domach , , i WłH otrzyma średnie skutki pod względem bogactwa.
 • Jeśli znajdą się tam pojedyncze korzystne, bogactwo będzie przeciętne.

Sunapha, Anapha i Duradhara

Skutki

WłH z Sunaph Yogą będzie królem albo równy królowi, obdarzony inteligencją, bogactwem, sławą i zdobytym bogactwem. WłH urodzony w Anaph Yoga będzie królem, będzie wolny od chorób, jest cnotliwy, sławny, uroczy i szczęśliwy.

WłH urodzony w Duradhar Yoga cieszy się przyjemnościami, jest charytatywny i obdarzony bogactwem, podróżami i wielką siłą.

Kema Druma Yoga

Jeżeli w domu albo od Księżyca lub w Kwadratura Kendra od - Lagna nie znajdzie się żadna planeta wraz z Księżycem (wykluczając Słońce), jest utworzona Kema Druma Yoga.

WłH urodzony w Kema Druma Yoga będzie posiadał ograniczony zasób słów, będzie pozbawiony inteligencji, nauki, ubogi i narażony na niebezpieczeństwa.

Na przykładzie tego układu można wnioskować problemy z głosem, mową itp. Zdobycie przez WłH odpowiedniego wykształcenia lub wiedzy może sprawiać trudności.

Ten układ znajdujemy w horoskopie Edgara Cayce, który był bardzo wierzący i z ogromnym zamiłowaniem przez całe swoje życie studiował nauki zawarte w Biblii.

Biblia była jedyną książką, którą przeczytał. W wieku 20 lat nagle utracił głos. Lekarze bezskutecznie starali się mu pomóc, aż wreszcie jego przyjaciel i zarazem początkujący lekarz Al Layne wprowadził Cayce w seans hipnotyczny...

 

Choroba okazała się w pewnym sensie zbawienna w skutkach. Cayce podczas hipnozy sam znalazł receptę na swoje dolegliwości i odzyskał całkowicie mowę. Po tym wydarzeniu rozpoczął właściwą karierę.

Po namowach dr Weseleye'a H. Ketchumowa Edgar zaczął regularnie poddawać się hipnozie, w której to wydawał polecenia, jak można pomóc danemu pacjentowi. Dzięki zastosowaniu tej metody, zaczął być nazywany śpiącym prorokiem.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo