Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Baran

Życie miłosne pani Baran jest gorące i gwałtowne, podobnie jak i cały jej charakter. Niepowodzenia jej nie zrażają. Kiedy się rozczaruje do kogoś, nie robi z tego tragedii, ale szuka sobie nowego partnera. Towarzyszka trochę z niej trudna.

Pani Baran ma w sobie dużo wdzięku i uroku. Łatwo jej oczarować partnera. Dziewczyna z temperamentem, ale potrafi też opanować się. Jej despotyzm przejawia się także w małżeństwie. Panna Baran gardzi pantoflarzami. Pragnie natomiast męża zgodnego, ustępliwego, wyrozumiałego, który by nieraz przymknął oko na jej flirty. O takiego jednak teraz niełatwo. Mimo dużej aktywności życiowej, w sprawach małżeństwa bywa niezdecydowana. Długo się namyśla nim wybierze właściwego dla siebie towarzysza życia. Zdarzają się jednak w tym znaku małżeństwa zawierane bez zastanowienia. Także dosyć często widuje się tu rozwody. Powody: gwałtowność i upór pani Baran. Także zbyt ostry język. Słownictwo miewa pani Baran dość niewybredne. Wspaniały z niej towarzysz-kolega.

Dziewczyna z Barana jest o wiele samodzielniejsza, bardziej zdecydowana i aktywna, niż jej siostry z innych znaków. Widywana nieraz uległość, przymilność i łagodność oraz ustępliwość są tylko pozorne i okazywane celowo, Aby zwieść partnera. W rzeczywistości znak Barana jest najbardziej maski ze wszystkich. Pani Baran nie znosi sytuacji niejasnych. Węzły gordyjskie zawsze rozcina, nigdy nie stara się ich rozsupłać. - Niech się mężowi pani Baran nie zdaje, że ją wziął za żonę... Nie, to ona wybrała go sobie na męża.

Odpowiednich partnerów dla pani Baran należy szukać wśród znaków: LWA, ŁUCZNIKA i WODNIKA. Lwa, bo oboje mają ze sobą dużo wspólnego: podobne cele w życiu, upodobania, temperamenty. Często spotyka się tu miłość od pierwszego wejrzenia. Łucznika, ponieważ i te dwa znaki uzupełniają się dobrze temperamentami, upodobaniami, ruchliwością i radością życia. U obojga widzimy towarzyskość, usposobienie pogodne i wesołe, ruchliwość. Pewna wspólna i przyjemna, choć niepraktyczna dla obu znaków cecha, to niechęć do skrupulatnego liczenia się z pieniędzmi. Wodnika, gdyż i w tym zestawieniu spotyka się pary szczęśliwe, pomimo tego, że Wodnik jako partner nie jest łatwy: przywiązuje może zbyt dużą wagę do poziomu umysłowego partnerki. Łączy ich ze sobą pewien romantyzm oraz optymizm życiowy i znikoma interesowność. Na zasadzie kontrastu widuje się niejednokrotnie szczęśliwe powiązania także z Wagą. A jest to znak w zodiaku Baranowi przeciwstawny. Związek z Wagą nie zawsze bywa trwały, co wynika z charakterów obojga partnerów.

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

Free download - Pobierz za darmo

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal