Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Byk

Roztropność, rozwaga, spokój, cierpliwość i wytrwałość w dążeniu do celu. Wszystko bywa uprzednio rozpatrywane z punktu widzenia praktycznej użyteczności. Nie widuje się tu uczuć gwałtownych jak u panny Baran, lecz za to stałość i konserwatyzm. Pani Byk nie lubi rozwodów. Tylko w ostateczności godzi się na to. Ma silnie rozwinięte uczucia rodzinne oraz poczucie własności.

Panią Byk poza mężem i dziećmi niewiele interesuje. Związki i przelotne miłostki nie leżą w jej charakterze. U niej zmysły muszą być poparte uczuciem. Będąc sama wierną, bywa zazdrosna o swą własność, za jaką uważa męża. Pani Byk ma wyczucie i zrozumienie dla przyjemnych stron życia. Posiada z reguły zawsze zainteresowania i kwalifikacje kulinarne.

Spośród kandydatów do swej ręki panna Byk wybiera ludzi o życiowo trzeźwych poglądach, dzielnych i... nadających się do miłości. Dla mężczyzny - nie będącego latawcem - pani Byk jest idealnym typem żony: oszczędna, gospodarna, dbająca o rodzinę. Większość panien z tego znaku jest urodziwa i miewa kształty harmonijnie zaokrąglone. Poczucie wewnętrznej harmonii pomaga im w urządzeniu przytulnego mieszkania. Podświadomie dąży pani Byk do zachowania stosunków pod każdym względem unormowanych. Osoby niepoważne nie mają u panny Byk żadnych szans. Kto chce żyć w zgodzie z żoną ze znaku Byka postąpi najrozsądniej kładąc pierwszego pensję na stół. - Wszak wszystko co potrzebujesz, masz w domu, kochanie. A trochę drobnych na nieprzewidziane wydatki? - Ależ oczywiście.

Kokieteria panny Byk nie sięga w kręgi skrzącego się dowcipu, intelektualnych pojedynków słownych, w których lubują się Bliźniaczka i Wodniczka. Wierna swemu znakowi panna Byk zjednuje sobie wielbicieli osobistym wdziękiem, czarem i gracją. Udaje się to jej wybornie.

Pani Byk ma duże zrozumienie dla wartości realnych, do których należą nie tylko pieniądze, lecz również biżuteria, choćby najskromniejsza - byle prawdziwa. Warto o tym pamiętać, kiedy zbliżają się imieniny żony.

Żony ze znaku Byka są miłe i zgodne we współżyciu, chętnie jednak wysuwają się w małżeństwie na pierwsze miejsce, na pierwszy plan. Nie bądźmy małostkowi. Jeżeli kobieta ma odpowiednie kwalifikacje, możemy jej zaufać i rządy domowe złożyć w jej ręce, zwłaszcza, że większość pań ze znaku Byka jest gospodarna. Zresztą niewiele potrzeba czasu, aby się przekonać, iż bez obaw można pani Byk powierzyć domowe dochody. Będzie nimi zawiadywać i gospodarzyć się oszczędnie i rozsądnie, patrząc podejrzliwie, czy mąż nie odłożył sobie za wiele na wydatki z kolegami.

Pani Byk odpowiadają partnerzy ze znaków KOZIOROŻCA i RAKA. Koziorożca, gdyż wykazuje on zrozumienie dla gospodarności oszczędnej żony i całkowicie aprobuje jej politykę domową. Pan ze znaku Koziorożca nie da żonie powodów do zazdrości, ponieważ temperamenty obu partnerów są wyrównane. Raka, bo oboje są opanowani tymi samymi dążeniami: zabezpieczeniem finansowym i materialnym dla siebie i dzieci. Oba typy są rozwodom niechętne. Rozchodzą się tylko w ostateczności i niejako pod przymusem. Ich związek charakteryzuje poważne podejście do zagadnień życiowych oraz delikatność uczuć. Czasami pani Byk bywa szczęśliwa także w związku ze Skorpionem, który szuka w partnerce przede wszystkim harmonii seksualnej.

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

Free download - Pobierz za darmo

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal