Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Bliźnięta

Należy przyznać otwarcie, iż świat bez Bliźniaczek byłby bezbarwny i mdły, a miłość tylko biologicznym epizodem. To Bliźniaczka stwarza życiowe napięcia i elektryzuje partnerów. Dziewczyna ta na mężczyzn działa mobilizująco. Oczywiście na intelektualistów, nadążających za jej błyskawicznym pomyślunkiem. Mężczyzn zdobywa głównie swym dowcipem oraz żywą i błyskotliwą szermierką słowną. Ambicje intelektualne nurtujące Bliźniaczkę powodują, że chętnie zabiera się za literaturę, dziennikarstwo, pracę naukową, pociąga ją również praca w telewizji. Spotkać ją można wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego i można nawiązać kontakt z interesującymi ludźmi. Wszystko co niesie urozmaicenie szarego dnia to żywioł Bliźniaczki i utrzymuje ją w napięciu. Gadatliwość Bliźniaczki oraz tendencja do przeskakiwania od jednego wątku tematycznego do drugiego w dyskusji bywają nieraz męczące, lecz obecni z reguły słuchają jej w napięciu, bo sposób mówienia ma żywy, obrazowy i interesujący. Mąż słucha mniej, znając już na pamięć jubileuszowe wydania jej przemówień.

Zaznajomiwszy się z głównymi cechami Bliźniaczki rozumiemy już, że niełatwo dobrać jej partnera, który sprostałby jej wymaganiom, przede wszystkim intelektualnym. Statystycznie udowodnionym jest fakt, że co trzecia Bliźniaczka rozwodzi się przynajmniej raz. Bliźniaczka bowiem jest po prostu chora, gdy trafi na męża, o którym można powiedzieć, iż jest to "solidny typ z zasadami". Taki zanudzi ją wręcz na śmierć.

Bliźniaczka działa odświeżająco na umysł partnera, któremu w jej towarzystwie nie potrzeba ani kofeiny, ani innych środków pobudzających. Ale do tego potrzebna jest receptywność partnera, umiejącego docenić właściwie wspaniałe cechy Bliźniaczki.

Bliźniak w zodiaku jest znakiem najbardziej lotnym umysłowo, lecz także niestałym i najmniej konserwatywnym. Dlatego też każdy związek nie dobrany starannie i właściwie będzie z nim zagrożony.

Pożycie z Bliźniaczką nie jest trudne, jeżeli się będzie pamiętało o jej zainteresowaniach intelektualnych. Harmonia małżeńska bowiem polega między innymi także na zrozumieniu i poszanowaniu zainteresowań i potrzeb partnerki, szczególnie jeżeli chodzi o kobietę ze znaku Bliźniąt. Pani ta musi mieć kogoś bliskiego do wzajemnej wymiany myśli, z kim by rozmawiała i dyskutowała.

Żony ze znaku Bliźniąt prowadzą poniekąd podwójne życie: mąż, dom gospodarstwo - zainteresowania intelektualne, często zawodowe. Choćby panie te ciężko pracowały, zawsze znajdą wolną chwilę, aby trochę poczytać, czegoś nowego się dowiedzieć. W tym znaku spotyka się często pęd do dokształcania się. Przewidujący mąż będzie takiej żonie znosił do domu stosy książek. Musi jednak i sam poczytać trochę, aby móc zabrać głos, gdy żona zapyta go o zdanie lub zechce podyskutować na temat przeczytanego dzieła.

Bodaj najodpowiedniejszy dla panny Bliźniaczki byłby partner ze znaku WODNIKA. Podobne temperamenty, wszechstronne zainteresowania, brak przesądów, uprzedzeń, delikatność, uprzejmość, ruchliwość, zamiłowanie do urozmaicania obie życia oraz rozległe zainteresowania intelektualne, to wszystkie plusy tego związku. Także partner z WAGI nadaje się na męża dla panny ze znaku Bliźniąt. Oboje są towarzyscy, cenią sobie wartości intelektualne, są uprzejmi, grzeczni i spory będą załatwiali w sposób kulturalny. Między nimi istnieje również dobra harmonia seksualna.
 

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

Free download - Pobierz za darmo

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal