Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Panna

Panie ze znaku Panny organizują sobie same swe szczęście małżeńskie. Lecz nim do tego dojdzie, "pacjent" bywa badany, prześwietlany, sprawdzany prawie że elektronicznie, lecz w każdym razie dokładnie, na zimno. Przed ostateczną decyzją Panna przeprowadza kalkulację, porównania, analizy, aż w końcu biedny kandydat stoi odarty z piórek, przebadany i sprawdzony. Oczywiście, po takim egzaminie Pannę nie mogą spotkać żadne niespodzianki. Jednak z tego co pozostało nie starczy już na jakąś szaleńczą miłość, miłosny żar czy zapomnienie się ze strony partnerki. Jej szczęście miłosne można porównać do samochodu, który ma jechać do przodu przy włączonych hamulcach.

Za to w innych dziedzinach Panna ma liczne zalety. Należą do nich: skromność, pracowitość, oszczędność. Można na Pannie zawsze polegać, można jej też zaufać. Jest zrównoważona bowiem i opanowana.

Jasne, że wszystkie Panny zaprzeczą temu co o nich napisałem. Nastolatki z tego znaku wręcz pokpiwają sobie z problemów miłości. Panna trzeźwa, opanowana, nieraz przeciąga strunę, nie mogąc się zdecydować na wybór. Nieraz wśród nich spotyka się typy o zahamowaniach.

Żony ze znaku Panny to często nieszczęśliwe istoty. Od rana do nocy "muszą" ciężko pracować, dbając o porządek w domu. Wyraz "muszą" dajemy w cudzysłowiu, gdyż z tym musem na dwoje babka wróżyła. Nikt tych pań do niczego specjalnie nie zmusza. Z manią robienia porządków, jak i z występującą często pewną oschłością, należy się pogodzić, bo pani Panna ma wiele innych zalet, może niezbyt błyskotliwych, lecz cennych. Potrafi mężowi służyć dobrą radą, dbać o to, by nikt z domowników nie wydawał niepotrzebnie pieniędzy, jest bezpretensjonalna, nigdy nie robi scen małżeńskich, potrafi się ubrać ładnie i tanio, a kiedy w domu ktoś zachoruje, mama Panna będzie świetną pielęgniarką, bez obawy zarażenia się, o co drżą ze strachu panie z Byka i z Lwa. Pracowitość żony-Panny jest nadzwyczajna. Będzie się zamęczała, nie chwaląc się, nie wymagając współczucia, nie skarżąc się. Dla urozmaicenia będzie może prowadziła skrupulatną, kuchenno-domową rachunkowość.

W związku małżeńskim, w którym uczestniczy pani Panna, jeżeli dochodzi do rozwodu, to nigdy z jej inicjatywy, a partnera. Przyczyną zazwyczaj bywa nadmiar zalet małżonki.

Z Panną dobrze harmonizuje znak BYKA. Oboje patrzą na świat przez to samo okienko: gospodarni, oszczędni, charaktery zgodne. Oboje lubią rozmawiać o finansach i interesach. Utrata pieniędzy boli Byka więcej, niż atak kamicy żółciowej. Do zdrady małżeńskiej taki maż skłonności nie miewa. A nuż wynikłyby z tego jakieś wydatki? - zastanawia się pan Byk. Panna, na wskroś realistka, cieszy serce Byka. Wspierają się nawzajem w .swych poglądach, cenią sobie także swe tendencje domatorskie.

O KOZIOROŻCU można powiedzieć mniej więcej to samo. I ten znak harmonizuje z Panną, chociaż oboje partnerzy miewają czasem pewne opory w sferze erotycznej. Pani Panna i jej małżonek - pan z Koziorożca - cenią nawzajem w partnerze cechy, które ktoś bardziej lekkomyślny traktowałby jako cnoty negatywne. Trzeźwość poglądów na wszystko, co innych doprowadziło do rozpaczy, cenione jest tu najbardziej. Chłodna kalkulacja i myślenie głową, a nie sercem, to cechy bezsprzecznie pożyteczne, lecz czy także przyjemne? - Wszystko jest względne, proszę Państwa, ale Pannie i Koziorożcowi jest z tym wygodnie i dobrze. W małżeństwie tym nie ma szaleństw, lecz i mało jest rozczarowań i zawodów. Także z Rakiem tworzy Panna związek harmonijny.

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

Free download - Pobierz za darmo

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal