Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Baran

Mąż z tego znaku dzielnie daje sobie radę z przeciwnościami losu. Przez życie idzie przebojem. Mało skomplikowany, prostolinijny, bez kompleksów. Często trochę prymitywny. Swe postulaty życiowe stara się urzeczywistnić siłą, energią, lecz rzadko kiedy przy pomocy krętactwa. Dla delikatnych pań ze znaku Raka i Ryb, bywa Baran nieco szokujący. Często jest hałaśliwy, mało subtelny. Bardzo rzadko jednak widuje się w tym znaku wyrafinowanych łajdaków. Życiowy entuzjazm Barana poderwie niejedno cielątko (znaki przemilczamy). Znak Barana długo zachowuje młodzieńczość, tak fizyczną jak i umysłową. Starajmy się zatem dotrzymać mu kroku. Mimo pewnej chropowatości oraz rubasznego i szokującego słownictwa, Baran jest romantykiem z krwi i kości. Nie ma Baranka cichego i spokojnego. To tylko pozór. Jeśli w domu jest układny i powolny, to w pracy jest on zupełnie inny: energiczny, dzielny. I odwrotnie...

Mąż ze znaku Barana wymaga specjalnego traktowania. Nie wolno na przykład wojować z nim na zasadzie "trafiła kosa na kamień". Jest natomiast wskazane oszczędzać słowa, postępować spokojnie, sprzeczkę przeczekać, a wszystko ułoży się dobrze. Baran bowiem nie jest uparty, a tylko wojowniczy. Panowie z tego znaku chcieliby mieć żony mające w sobie coś z chuligana i trochę z księżniczki. Zaś uległe niewolnice szybko ich znudzą.

Mężowie z tego znaku tylko pozornie są dość trudni w pożyciu. Jaką wobec nich należy stosować taktykę? -- Nie przejmować się. Nie traktować poważnie wystąpień Barana. Z potoku słów, jakimi nas w podnieceniu zaleje, tylko kilka jest ważnych i to z zastrzeżeniem. Jego niecierpliwość i brak opanowania działają ludziom na nerwy. Należy więc cierpliwie i spokojnie przeczekać jego wybuch gniewu, śmiejąc się w duszy. Niech mu się zdaje, że on jest panem i władcą i że on rządzi w domu. Chce się spotkać z kolegami? - Proszę bardzo, lecz nie wolno mu robić wymówek, że przy takich okazjach wydaje za dużo pieniędzy. Niejednokrotnie Baran robi w domu niespodzianki. Na przykład: przyprowadzi ni z tego, ni z owego gości, nagle wpadnie na pomysł, aby za chwilę pójść z żoną do kina lub do teatru. Na takie sytuacje partnerka powinna być przygotowana psychicznie i nie robić z tego racji stanu. Im lepiej dostosujemy się do Barana, im lepszą będziemy mu towarzyszką, tym mniej ochoty będzie miał na szukanie kompanii kolegów.

Kto ma męża lub żonę ze znaku Barana, nigdy nie powinien z nim walczyć jego bronią, bo przegra. Gwałtownym wystąpieniom, impulsywności i krzykom należy przeciwstawić spokój i równowagę. W małżeństwie z Baranem ten jest górą, kto wykaże większe opanowanie. Bardzo ważna rada dla żon Baranów: ustępując Baranowi należy zachowywać swą indywidualność. Będzie to cenił.
 

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

Free download - Pobierz za darmo

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal