Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Bliźnięta

Czy można wyjść za zagadkę lub kameleona? A można! Mam tu na myśli pana ze znaku Bliźniąt. Normalnie mądrzy partnerzy w małżeństwie idą na kompromis, starają się ze sobą żyć w zgodzie, nie narażając na szwank własnych indywidualności. Każde ustępuje nieco ze swych życiowych postulatów. Mąż ze znaku Bliźniąt jest we współżyciu trudny z powodu zmienności usposobienia. Jego szybkie tempo myślowe jest męczące. Można powiedzieć, że Bliźniakowi chronicznie dokucza gonitwa myślowa. Która żona potrafi co chwilę przestawić się poniekąd na innego partnera? Oczywiście, nigdy nie będzie się nudziła w towarzystwie takiego męża, ale którą z pań stać na takie intelektualne koziołki? Dlatego też mąż z tego znaku, mimo licznych cech dodatnich, jak: inteligencja, bystrość, grzeczność, delikatność, kulturalność, jest dla niektórych pań trudny we współżyciu. Można co prawda wzruszyć ramionami i chadzać własnymi drogami, jednak brak wzajemnego zrozumienia łatwo może wpłynąć na rozluźnienie kontaktów, co szczególnie w wypadku Bliźniąt bywa powodem przykrych następstw.

Mąż ze znaku Bliźniąt wymaga dużego zrozumienia i wyrozumiałości. Chcąc wejść z nim w ścisły kontakt duchowy, należy dostosować się do jego intelektualnych zainteresowań, co wcale nie jest łatwe dla każdej kobiety. Dla zachowania harmonii w małżeństwie warto jednak zdobyć się na wysiłek, w przeciwnym razie mąż będzie szukał duchowych kontaktów gdzie indziej, co może łatwo nabrać niepożądanego charakteru.

Bliźniakiem powinny interesować się szczególnie te panie, które najbardziej cenią intelekt partnera i będą dla niego równorzędnym przeciwnikiem we wszelkiego rodzaju pojedynkach słownych, które potrafią docenić i odparować błyskawiczne i efektowne ciosy w słownej szermierce. Mówiąc inaczej: nie może jedno walczyć szpadą, a drugie miotłą.

Najodpowiedniejszymi partnerkami dla pana Bliźniaka będą dziewczyny ze znaku Wodnika, a potem Wagi.

 

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

Free download - Pobierz za darmo

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal