Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Rak

Pan Rak to uprzejmy, taktowny i romantyczny marzyciel, o bardzo rozsądnym i praktycznym podejściu do życia. Nieraz miewa jednak zmienne nastroje, powodowane lada drobnostką, na co ktoś z innego znaku z pewnością nie zwróciłby wręcz uwagi. Chociaż zdarza się czasem, że pan Rak odezwie się do kogoś ostro lub nawet podniesie głos, jednak serce jego pozostaje miękkie i wrażliwe. Bardzo wysoko sobie ceni okazane mu serce i czułe słowo. Raki są oszczędne na swoisty sposób. Na przykład nie lubią kupować taniochy, bo to w konsekwencji nie opłaca się. Typowy przedstawiciel znaku Raka niechętnie ubiera się na sportowo. Nie namawiajmy go też do tego. Chcąc z Rakiem żyć w zgodzie, żona powinna pozostawać w dobrych stosunkach z jego matką. To bardzo ważne.

Raki lubią, kiedy żony o nich dbają i rozpieszczają ich, choć otwarcie żaden się do tego nie przyzna. Żona Raka powinna pamiętać także o tym, co mąż lubi jadać. Raki bywają dumne ze swych przodków (oczywiście pod warunkiem, że jest po temu powód). Kochają się w starych meblach po pradziadkach, nawet gdyby były niewygodne i niefunkcjonalne.
Do serca męża, mającego słońce w Raku wiedzie droga niezawodna: przez żołądek. Lecz należy pamiętać, że dla pana Raka nie wystarcza samo dobre jedzenie. Musi ono być przy tym estetycznie podane. Wszelkie gastronomiczne akcesoria, jak: ładna porcelana, serwetki, kwiaty na stole oraz cisza i spokój, to dla pana Raka rzeczy równie ważne. Pan Rak jest dobrym i zgodnym mężem, ale podczas jedzenia nie wolno mu pokazywać złych humorów, kaprysów, grymasów. Tego bardzo nie lubi. W życiu miłosnym Raków na pierwszym miejscu stoją nie tyle problemy seksualne, co sprawy uczucia, harmonijnego współżycia i wzajemnego zrozumienia się.

Żaden ze znaków nie jest tak oddany tradycji i sprawom rodzinnym jak Rak. Jego usłużność i chęć niesienia pomocy czyni z niego pożądanego partnera w małżeństwie.

Przed ślubem Rak lubi grać rolę romantycznego amanta. Ponieważ jest nieśmiały, w zalotach będzie krążył dookoła swej lubej, niczym kot koło miski gorącej zupy. Należy go więc ośmielić. Niestety, najbardziej odpowiednie dla Raka dziewczęta - panny z Ryb, Byka i Panny - też są trochę nieśmiałe.

Raki nie lubią rozwodów. Realiści przywiązani do rodziny. Często pantoflarze, których żony łatwo urabiają na swą modłę. W sprawach seksualnych mało skomplikowani. Rada na przyszłość: nie wolno wyrzucać starych kapci Raka, zużytych trampek, a nawet i dziurawego kapelusza. Poczekajmy, niech on to sam zrobi.

Współżycie z Rakiem nie jest trudne, ale trzeba być w stosunku do niego grzecznym i nie wolno do niego podchodzić w sposób egoistyczny.

 

 

 

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

Free download - Pobierz za darmo

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal