Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Skorpion

Jedną z głównych cech Skorpionów jest pewien brak umiaru. W zależności od całokształtu horoskopu indywidualnego, może tu chodzić o życie seksualne, jedzenie, picie wódki, a bardzo często o nadmiar pracowitości. W żadnej z tych potencjalnych dziedzin pan Skorpion nie będzie szanował i uwzględniał stanu swego zdrowia, jeżeli będą powodowały nim jakieś szczególne zainteresowania. Skorpionów pomawia się o różne niemiłe cechy. Ale w czasach, kiedy na każdym niemal kroku napotyka się zawiść, wyrachowanie i brak ludzkich uczuć, rzuca się w oczy czysta i bezinteresowna przyjaźń osób z tego znaku. Wobec wrodzonej pamiętliwości, jest jednak wskazane nie narażać się Skorpionom nawet w drobnostkach.

Mąż ze znaku .Skorpiona ma skomplikowany charakter i rzadko która żona go rozumie. Jest on w dużym stopniu duchowym samotnikiem podobnie jak Wodnik. Najłatwiej przełamać jego nieufność i trafić do niego poprzez okazywanie zainteresowania dla nurtujących go problemów. Nigdy nie ułagodzi się jego podejrzliwości zupełnie, tak jak nikomu nie uda się całkowicie zgłębić tajników jego duszy. Zawsze pozostanie jakiś zakamarek zamknięty i to nawet dla osób najbardziej zaufanych i ukochanych.

Spytajcie się żony Skorpiona o jego życie seksualne. Młoda się zarumieni, a starsza z uśmiechem zażenowania pochyli nisko głowę. Pod względem seksualnym Skorpiony są nie do zdarcia. Panie, które lubią wyżywać się tylko w erotycznym gadulstwie, niech lepiej Skorpionom nie pokazują się na oczy.

Do rzadkości należą mężowie ze Skorpiona zgodni i ustępliwi. Na ogół bardzo daje się we znaki ich władczość i wojowniczość. Zależy to też od godziny urodzenia. Panowie ci bywają często bezsensownie zazdrośni. Po cóż więc im się narażać? Zresztą, gdzie jest taka dziewczyna, której nie zaspokoi jeden Skorpion?

Na teatralne występy swej żony żaden Skorpion nie da się nabrać. A na groźbę popełnienia samobójstwa, gotów jest taki pan usłużnie otworzyć małżonce okno, nawet na wyższym piętrze.

Bojaźliwe dziewczątko to nie partner dla Skorpiona. Dla tej, która ma dosyć charakteru i temperamentu, aby śmiało dostosować się do męża Skorpiona, otworzą się horyzonty, o jakich filozofom się nie śniło.

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

Free download - Pobierz za darmo

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal