Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

  • Start...
  • Prasna Tantra - astrologia godzinowa

Prasna Tantra - astrologia godzinowa

Śri Neelakanta

Astrologia godzinowa

Według opinii astrologów, wszyscy ludzie otrzymają inspirację od Devów (półbogów) aby otrzymać od astrologa informację o własnym losie i zapragnął poznać aktualne dobro i zło w ich życiu. Pewnego razu, nawet władca Brahma zbliżył się do Vishnu aby nauczyć się godzinowej astrologii.

Jak zadawać pytania

Człowiek powinien zbliżyć się do uczonego astrologa o miłym usposobieniu, wcześnie rano, z owocami, kwiatami i pieniędzmi i złożyć pokłon stojąc w kierunku wschodu i zadać tylko jedno, najważniejsze dla siebie pytanie.

Prawdziwy Astrolog

Przepowiednie, dobrze doświadczonego w dziesięciu rodzajach obliczeń planetarnych długości i biegłego w astrologicznej wiedzy nie mogą być błędne. W w rekach pokornego astrologa znającego kulturę, posiadającego wiedzę, pomyślne rezultaty same sie pojawiają.

O pytającym

Czy osoba jest szczera czy nie w zadawanych pytaniach powinno być ocenione przez pryzmat mocy Lagna. Astrolog powinien przestudiować dobre i złe aspekty a pytania i jego przepowiadanie powinno być trafne. Zamiary pytającego nie będą uczciwe, jeśli w horoskopie: Księżyc znajduje się w Lagna, Saturn jest w kwadracie a Merkury jest spalony; Mars i Merkury aspektują Księżyc w Lagna, szkodliwa dołącza do Lagna, Jowisz albo Merkury rzuciły nieprzyjazne spojrzenie na władcę siódmego. Jego zamiar będzie szczery jeżeli: korzystnie obsadzone dołączają do Lagna; Mars, pełny Księżyc i Jowisz aspektują Lagna; Jowisz albo Merkury rzuca przyjazne aspekty na władcę siódmego.

Odpowiedź na więcej niż jedno pytanie

Pierwsze pytanie powinno zostać rozważone od Lagna, drugie od Księżyca, trzecie od Słońca, czwarte od Jowisza a piąte od silniejszej planety (Merkurego albo Wenus). Takie są reguły astrologicznej nauki, że pytanie musi zostać rozważone przez właściwe oszacowanie Lagna. Jeśli zadane jest tylko jedno pytanie, przepowiadanie nie może być niewłaściwe.

Planetarne Avasthas

Astrolog powinien przewidzieć rezultaty dziesięciu planetarnych stanów: takich jak Deeptha, itd, i nie może się pomylić w tej kwestii. Skutki Avasthas W sporządzonym horoskopie Prasna podlegający różnym avasthas WłH otrzyma różnego rodzaju skutki: Deeptha - sukces w przedsięwzięciu; Deena - smutek; Swastha - sława; Muditha - zysk bogactwo i szczęście; Suptha - smutek i strach przez wrogów; Nipeeditha - strata pieniędzy; Mushita i pariheena - niepowodzenie i strata pieniędzy; Suveerya - możliwość podróży, nabywanie pojazdów, złoto; Athiveerya - polityczny sukces i wartościowe kontakty.

Planetarne Znaki

Słońce oznacza wschód, naturę sattwiczną, honorarium, ojca, kastę Wojowników lub administratorów, gorąco, krwisto - czerwony kolor, ognisty temperament, oczy koloru miodu, ogień, minerały, odwagę i cienkie włosy. Księżyc oznacza flegmatyczną naturę, deszczowy sezon, miękkość, matkę, biel, naturę satwiczną, żyjące istoty, kastę Vaisya, kształt koła, wiatr oraz urocze oczy. Mars wskazuje Greeshma, sezon (czerwiec - lipiec), kastę Wojownika, kolor krwisto - czerwony, kierunek południowy, głównodowodzącego, chwiejną naturę, dhatu młodzieńczość, minerały, peeta, oczy, okrucieństwo, ognistą naturę. Merkury oznacza sezon Sarat (październik - listopad), niebieskawą barwę, wysoki wzrost, impotencję, minerały, pieniądze, spadkobiercę, zdolności poetyckie, północ, kastę Siudra, mieszaninę powietrznej, wodnej i ognistej natury. Bogactwem natury satwicznej rządzi Jowisz, poza tym określa on mocną postawę a także dobrze zbudowaną, wysoką sylwetkę, premiera, braminów, męską płeć, południe, północny wschód. Wenus oznacza pokój i harmonię, bramina, kobiety, podwładnych, pierwszego ministra, bojaźliwą naturę, biały kolor, południowy wschód, zaokrągloną sylwetkę, kwaśny smak, pofalowane włosy. Saturn oznacza czarny kolor, grzeszną naturę, słabość, starość, impotencję, minerały, niedbalstwo, sezon Sisira (Marzec - Kwiecień), zachód, wiatr, okrutną naturę i szczupłą sylwetkę. Rahu oznacza dhatu, rośliny i wydarzenia wskazywane przez Saturna, staje się silny w Kendra od Merkurego albo Lagna.

Free download - Pobierz za darmo

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal