Odwiedza nas 120 gości oraz 0 użytkowników.

Merkury w I

images/Cyfry_rzymskie/I.png

Bystre, trzeźwe, chłodne myśli – nastawione na korzyści.

Ważne to co jest realne – co konkretne, namacalne.

Leszek Szuman Wesoły Horoskop

Merkury w I

Jeśli Merkury zajmie pozycję w sprawi, że WłH będzie wykształcony, wcześnie się ożeni i będzie pobożnym słuchaczem religijnych pism...

Będzie lubił podróżować do wielu miejsc, zwłaszcza świętych miejsc pielgrzymek. Jest skłonny do recytowania mantr i posiada władzę nad wpływem złych duchów. WłH uda się w podróż w 27 roku życia i zgromadzi dzięki temu bogactwo i wiedzę.

Jeśli Merkury jest w Koniunkcja albo w domu szkodliwej planety WłH cierpi na choroby (prawdopodobnie choroby skóry), problemy z elementem pitta (ognia) i przepełniony jest zawiścią.

Jeśli Merkury jest w Koniunkcja lub domu korzystnej planety utrzyma dobre zdrowie. Jego ciało będzie lśniło jak złoto i cieszył się będzie dobrym zdrowiem.

WłH zainteresuje się badaniem astrologii - wpływów planet na życie. Ma wadę kończyn, jest antagonistycznie nastawiony do władców i cierpi na choroby oczu. W 17 roku życia doświadcza nieprzyjaznych relacji z braćmi i staje się oszustem.

Jeśli Merkury jest w jego znaku podniesienia - Panna Znak Panny albo w jego własnym znaku - Bliźniętach Znak Blizniat czy Pannie Znak Panny będzie miał szczęście ze strony braci.

WłH pójdzie do nieba po śmierci. Jeśli Merkury jest złączony albo aspektowany przez szkodliwe albo w jego znaku osłabienia Ryby - Znak Ryb pójdzie do diabła po śmierci.

WłH jest pozbawiony seksualnych przyjemności i jest entuzjastą złych bóstw.

Jeśli Merkury będzie wraz ze szkodliwym Saturnem , doświadczy utraty wzroku w lewym oku.

Jeśli Merkury będzie wraz z władcą domu albo osłabioną planetą, nie sprawi to żadnego kłopotu ale WłH będzie grzeszny i poniesie wydatki na nie zasługujące na to osoby. Jeśli Merkury będzie złączony z korzystną, WłH posiądzie bogactwo handlując dobrym, chodliwym towarem.

WłH będzie doświadczony w pracach manualnych i w arytmetyce, jest szczęśliwy i zyskuje sprawność w logice oraz posiada mocne ciało.

Merkury to edukacja, nauka, umysł, logika, astrologia, arytmetyka. Merkury jest planetą korzystną dopóki nie jest złączony w aspekcie ze szkodliwymi planetami.

W astrologii wedyjskiej działa zasada, która mówi, że w horoskopie dom jest uważany za zły dom Dusthana i władca takiego domu nie może przeciwdziałać szkodliwym wpływom swą naturą. Podobnie osłabiona planeta gubi władzę sprawiania dobra. Jeśli Merkury jest w jego własnym znaku albo w jego znaku podniesienia w (który jest też Lagna Kendra ), jest utworzona joga Bhadra (Pancha-mahapurusha yoga): Osoba z Bhadra yogą będzie silna, będzie miała wygląd lwa, dobrze rozwiniętą klatkę piersiową, sprawne kończyny, małomówna, pomaga krewnym i sprosta starości. WłH jest słodkim i taktownym rozmówcą i jest długowieczny.

Merkury w domu niszczy Arishta (zły skutek powodujący utratę długowieczności) spowodowany przez inne planety w horoskopie.

WłH jest bardzo inteligentny i zarabia na życie pisaniem. Tacy WłH też będą dobrymi lekarzami. Merkury jest zmienną planetą i staje się szkodliwy jeśli jest złączony ze szkodliwymi.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo