Merkury w II

images/Cyfry_rzymskie/II.png

Merkury w drugim domu.

Merkury w II

Trudno wpaść w objęcia nędzy – żyjąc tylko dla pieniędzy.
Lecz gdy aspekt błyska wrogi – krzywe się okażą drogi.

Leszek Szuman Wesoły Horoskop

 

Jeśli Merkury jest w drugim domu Właściciel horoskopu posiada dzieci, będzie rozmowny, dobrze doświadczony w shastrach, zadowolony, bogaty i pełny dobrych cech...

WłH osiągnie rozróżnienie w naukowych ścieżkach w 15 roku życia i zyska finansowo. Jeśli Merkury jest złączony ze szkodliwymi albo jest w domu niekorzystnej planety albo jest w jego znaku osłabienia (Ryby), WłH nie posiądzie zbyt wysokiego wykształcenia.

WłH też cierpi na problemy zdrowotne związane z elementem powietrza. Jeśli Merkury jest złączony albo aspektowany przez korzystne, WłH jest bogaty i wykształcony.

Jeśli Merkury jest złączony albo aspektowany przez Jowisza WłH jest bardzo biegły w matematyce.

Drugi dom jest domem rodziny. Przez wpływ korzystnej na Merkurego WłH posiada dzieci i rodzina będzie powiększać się. Merkury da bardzo korzystne skutki w Byku i Lwie. Skuteczność też będzie w przypadku Bliźniąt, Panny, Strzelca i Ryb. Ponieważ w Bliźniętach ASC Merkury będzie 2 jako władca ASC i 4; Panna wschodząca; Merkury będzie 2 jako władca ASC i 10; Strzelec ASC Merkury będzie 2 jako władca 7 i 10; Ryby ASC Merkury będzie 2 jako władca 4 i 7;Te układy dają początek potężnym yogom Dhana.

0
0
0
s2sdefault