Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

Antar dasa Marsa w dasa Vimshottari Słońca

Pomyślne efekty, takie jak nabycie ziemi, bogactw, domów czy mieszkania itp mogą wystąpić w Antar dasha Mangala w dasha Vimshottari Sūrya, jeśli Mangal jest w swoim Rāśi, wywyższeniu lub w Kendra czy Trikona. Wszechstronne korzyści, zdobycie pozycji przywódcy, zniszczenie wrogów, spokój ducha, komfort rodzinny, narodziny dzieci będą skutkami pozycji Mangala w Koniunkcja z władcą .

Brutalność, problemy umysłowe, uwięzienie, utrata krewnych, spory z braćmi i porażka w przedsięwzięciach spowoduje pozycja Mangala znajdującego się w horoskopie w domu ósmy lub dwunasty od władcy tej Dasha lub kiedy Mangal jest związany z malefikami czy też jego pozycja jest słaba.

Strata bogactwa przez niezadowolenie króla czy rządu będzie skutkiem, pozycji Mangala w osłabieniu lub wrogim znaku w horoskopie. Choroby umysłu i ciała spowoduje miejsce Mangala jako władca Dhanu lub Yuvati Bhava. Powrót do zdrowia po chorobie, wzrost długowieczności i sukcesy w przedsięwzięciach są możliwe, jeśli środki zaradcze, takie jak recytacja Wed, Japa i Vrashotsarg będą wykonywane w prawidłowy sposób.

Free download - Pobierz za darmo

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal