Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Wenus w VII

images/Cyfry_rzymskie/VII.png

Gdy aspekty specyficzne mamy cechy artystyczne.

Konstelacje kwadratowe – to znamiona rozwodowe.

Leszek Szuman - Wesoły Horoskop

Wenus w VII

Jeśli Wenus będzie w horoskopie w sziódmy domu, WłH uwielbia seks, jest bogaty i interesuje się kobietami innymi niż jego własna żona.

WłH będzie posiadał pojazdy i cieszy się podróżami, w pracy będzie skuteczny, będzie miał rodzeństwo i żonę.

Jeśli Wenus jest w ze szkodliwymi planetami albo jest w niekorzystnym domu czy też w znaku osłabienia - Panna Znak Panny - nastąpi strata żony ale ponownie wstąpi on w związek małżeński.

Jeśli wystąpi kilka aspektów niekorzystnych z Wenus, WłH będzie wchodził wiele razy na ślubny kobierzec poprzez następujące po sobie kłopoty i wynikające z nich straty partnera. W tej sytuacji WłH nie posiada dzieci. Jeśli Wenus jest w Koniunkcja z korzystnymi planetami albo znajduje się we własnym znaku lub w podniesieniu - Ryby Znak Ryb - WłH stanie się bardzo bogaty dzięki pomocy bogatego teścia.

WłH jest bardzo wpływowy dzięki pomocy żony i jest otoczony kobietami.

Wenus jest planetą emocji, pasji i miłości. Kiedy Wenus zajmuje sziódmy dom, WłH staje się bardzo atrakcyjny i seksowny dlatego ma liczne romanse.

Aspekt Wenus z - WłH stanie się bardzo atrakcyjny dla kobiet. Jest bogaty i posiada wszelkie komforty życia. Posiada pojazdy, podróżuje.

Jeśli Wenus jest dotknięta WłH musi cierpieć przez stratę żony i musi wziąć ślub niejednokrotnie.

Dostojna Wenus przynosi bogactwo WłH dzięki rodzicom jego żony. Staje się ulubieńcem kobiet i zawsze jest przez nie otoczony.

Wenus aspektowana przez Jowisza sprawia, że zarówno on jak i jego żona są bardzo cnotliwi i cieszą się bardzo szczęśliwym pożyciem małżeńskim. W sziódmy domu Wenus będzie w Kendra do . Wenus w jej znaku albo w podniesieniu tworzy yogę Malavya.

Osoba opisana w Brihat Jataka wznieca kłótnie i lubi seks.

WłH z Phaldeepika będzie miał dobrą żonę ale jej strata przysporzy mu wielu cierpień. WłH będzie bogaty i będzie kochał się w nieskromnych kobietach.

WłH w Saravali opisany jest jako przystojny i cieszący się szczęśliwym pożyciem małżeńskim. Będzie bogaty, szczęśliwy i jest przyjacielem każdego.

WłH w Chamatkar Chintamani będzie bardzo atrakcyjny. Jego żona urodzi potomka aby ozdobić go klejnotami. WłH będzie cieszył się życiem w każdy możliwy sposób.

Free download - Pobierz za darmo

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal