Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.

Antar dasa Ketu w dasa Vimshottari Słońca

Problemy zdrowotne, problemy umysłowe, strata bogactwa, niepowodzenie w sprawach urzędowych, kłótnie z krewnymi będą skutkiem Antr Dasha Ketu w Dasha Sūryi, jeśli w horoskopie Ketu jest związany z władcą . Początkowa część tego okresu będzie pomyślna, problemy wystąpią w środkowej części a niepomyślna będzie końcowa część tej Antar Dashy.

Choroby z zębami lub dziąsłami, choroby układu moczowego, utrata pozycji, strata przyjaciół i bogactwa, śmierć ojca, podróż za granicę, kłopoty ze strony wrogów będą skutkami pozycji Ketu w horoskopie w ósmy lub dwunasty domu od władcy tej Dasha.

Korzystne efekty takie jak szczęście żony i dzieci, zadowolenie, wzrost liczby przyjaciół, kupno ubrań itp, wskazuje w tym okresie Ketu w Sahaj, Ari, Karm lub Labh bhava.

Jeśli Ketu jest władcą Dhanu lub Yuvati (lub znajduje się w jednym z tych Bhavas), istnieje niebezpieczeństwo przedwczesnej śmierci. Środki zaradcze dla uzyskania ulgi od złych efektów to recytacja Mantr Bogini Durgi (Shat Chandi) oraz dobroczynność.

Free download - Pobierz za darmo

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal