Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.

Mars w VII

images/Cyfry_rzymskie/VII.png

Tu z nadmiaru uwielbienia – miewa się nieporozumienia.

A niejeden jest kłótliwy – język ostry ma – ruchliwy.

Leszek Szuman - Wesoły Horoskop

Mars w VII

Jeśli Mars zajmie pozycję w horoskopie w sziódmy domu WłH będzie słabego zdrowia...

Jeśli Mars jest w domu szkodliwej planety, albo jest zrzeszony ze szkodliwą albo jeśli jest w jego własnym znaku (Baranie albo Skorpionie), WłH rozwiedzie się lub straci własną żonę w inny sposób.

Jeśli Mars będzie złączony z korzystną, żona umrze w czasie jego życia a druga odejdzie.

Jeśli Mars jest w podniesieniu, albo w znaku przyjaznej planety albo we własnym znaku lub złączony jest z korzystną czy w znaku szkodliwej, WłH ucierpi przez stratę żony. Jeśli to nie zdarzy się, wtedy WłH potajemnie rozwija seksualne kontakty z kobietami lekkich obyczajów i pozwala sobie na seksualne przyjemności z nimi.

WłH może być wyuzdany seksualnie. Jeśli Mars będzie aspektowany przez Saturna WłH sprawia przyjemność dotykanie ustami intymnych części ciała kobiet. Jeśli Mars będzie złączony z Ketu WłH nie będzie dbał o higienę intymną. Jeśli Mars będzie złączony z nieprzyjazną planetą WłH ucierpi przez stratę wielu żon lub partnerek.

WłH nie będzie posiadał odpowiedzniego potencjału seksualnego i będzie jest próżny. W odwrotnym przypadku (kiedy to Mars będzie aspektowany przez korzystne) skutki takiego układu mogą być inne.

Free download - Pobierz za darmo

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal