Mars w VII

images/Cyfry_rzymskie/VII.png

Mars w siódmym domu.

Mars w VII

Tu z nadmiaru uwielbienia – miewa się nieporozumienia.
A niejeden jest kłótliwy – język ostry ma – ruchliwy.

Leszek Szuman - Wesoły Horoskop

 

Jeśli Mars jest w siódmym domu Właściciel horoskopu jest słabego zdrowia. Jeśli Mars jest w domu szkodliwej planety, albo jest zrzeszony ze szkodliwą albo jeśli jest w jego własnym znaku (Baranie albo Skorpionie), WłH rozwiedzie się lub straci własną żonę w inny sposób.

Jeśli Mars będzie złączony z korzystną, żona umrze w czasie jego życia a druga odejdzie. Jeśli Mars jest w jego znaku podniesienia, albo w znaku przyjaciela albo w jego własnym znaku albo jest złączony z korzystną albo w znaku szkodliwej, WłH cierpi przez stratę żony. Jeśli to nie zdarzy się, wtedy WłH potajemnie rozwija seksualne kontakty z kobietami lekkich obyczajów i pozwala sobie na seksualne przyjemności z nimi.

WłH może być wyuzdany seksualnie. Jeśli Mars będzie aspektowany przez Saturna WłH sprawia przyjemność dotykanie ustami intymnych części ciała kobiet. Jeśli Mars będzie złączony z Ketu WłH nie dba o higienę intymną. Jeśli Mars będzie złączony z nieprzyjazną planetą WłH cierpi przez stratę wielu żon. WłH nie posiada potencjału seksualnego i jest próżny. W odwrotnym przypadku (Mars będzie aspektowany przez korzystne) skutki będą inne.

0
0
0
s2sdefault