Wenus w IX

images/Cyfry_rzymskie/IX.png

Wenus w dziewiątym domu.

Wenus w IX

Orientacje estetyczne – interesy artystyczne.
W braku kąta silniejszego – nic nie widać szczególnego.

Na podstawie książki Leszka Szumana - Wesoły Horoskop

 

Jeśli Wenus będzie w dziewiątym domu, Właściciel horoskopu będzie religijny, poświęci się medytacji i wykona religijne obrządki, będzie miał bardzo pomyślne znaki na stopach (lotos, łuk, koncha, itp), ucieszy się wszelkim rodzajem komfortów i będzie pobłogosławiony dziećmi. Ojciec Właściciela horoskopu długo żyje.

Jeśli Wenus jest złączona albo aspektowana przez szkodliwe może nastąpić strata ojca we wczesnym okresie życia WłH. Jeśli Wenus jest złączona albo aspektowana przez szkodliwe, albo jest w domu niekorzystnym albo jest w osłabieniu, nastąpi strata bogactwa a WłH będzie miał niedozwolone kontakty z żoną nauczyciela. Jeśli Wenus jest złączona albo aspektowana przez korzystne albo jest we własnym znaku albo w podniesieniu, WłH cieszy się wysoką pomyślnością w wyniku yogi Maharadży. Jeśli Wenus jest złączona z władcą 4 albo 7 domu, WłH będzie nadzwyczaj szczęśliwy i cieszy się komfortami wszelkiego rodzaju (pojazdy, podróże, piękne stroje, ozdoby).

Dziewiąty dom jest najbardziej pomyślnym domem. Kiedy wielka korzystna jest tam umieszczona, wszystkie dobre znaczenia domu staną się owocujące. Skutki staną się korzystniejszy kiedy Wenus jest złączona albo aspektowana przez korzystne i jest we własnym znaku albo w podniesieniu. Kiedy Wenus jest we własnym znaku, Byku, ASC będzie Panną a Wenus będzie 9 jako władca 2 a kiedy Wenus jest we własnym znaku Wadze, ASC będzie Wodnik a Wenus będzie w dziewiątym jako władca 4 i 9 domu. To są bardzo potężne yogi Dhana. Wenus we własnym znaku a dziewiąty władca w dziewiątym da początek wybitnej yodze Radży sprawiającej, że WłH staje się bardzo bogaty, wysoce szanowany i sławny.

WłH Brihat Jataka będzie pobożny i filozoficzny. WłH Phaldeepika uzyskuje korzyści w życiu przez przysługę króla (Rządu). WłH ucieszy się szczęściem dzięki żonie, dzieciom i przyjaciołom. WłH Saravali będzie miał mocną konstytucję. Właściciel horoskopu nabywa wielkie bogactwo, jest hojny i szczęśliwy dzięki żonie i przyjaciołom. WłH poświęca się gościom, nauczycielowi i Bogu. WłH Chamatkar Chintamani będzie prosperujący, lichwiarz, posiada szczęście dzięki braciom (jako aspekt Wenus i trzeci dom). WłHbędzie żył bardzo wygodnie i szczęśliwie.

0
0
0
s2sdefault